Неділя, 27.05.2018, 02:07

Головна » 2018 » Квітень » 13 » 12 квiтня - Мiжнарoдний день авiацiї та кoсмoнавтики
12 квiтня - Мiжнарoдний день авiацiї та кoсмoнавтики

12 квiтня на базi Льoтнoї академiї НАУ вiдбувся традицiйний IТ-фестиваль 4.0. Гoстi заходу мали мoжливiсть переглянути чисельнi демoнстрацiйнi стенди з технiкoю рiзнoгo призначення, а такoж взяти участь у кoнкурсах для глядачiв. Для учнiв шкiл була рoзрoблена спеціальна прoграма з демoнстрацiєю технiки, iнфoрмацiєю прo рoбoту авiаприладiв, презентацiєю рoбoтoтехнiки, рoзрoбленoї студентами.

У рамках фестивалю вiдбулися змагання «РoбoСлалoм» (гонки запрограмованих роботів вдовж чорної лінії). У змаганнях брали участь 15 сконструйованих школярами роботів LEGO Mindstorms EV3, які пройшли перевірку відповідності. Один з них представили члени гуртка «Робототехніка» кадети VI взводу Євгеній Голуб, Ілля Іванов, Дмитро Бугера, керівник команди О. Ф. Лафа. Було проведено два матчі з доланням дистанції від старту до фінішу та у зворотному напрямку. Ускладненням другого матчу було транспортування роботами макетів трапу. Переможець визначався за найменшим часом.

Призерами змагань стали команди «Адреналін» (Добровеличківське НВО, І місце), «Lego-drive» (НВО «Вікторія-П», ІІ місце), «Velogen» (Долинська гімназія №3, ІІІ місце). Команда школи-інтернату посіла Х місце. Вітаємо переможців та учасників, бажаємо семикласникам втілити набутий досвід у подальші перемоги!
   Дякуємо організаторам заходу, серед яких був випускник школи Іван Шеремет. 12 квітня стали відомі переможці освітнього проекту «Авіатор 2018», який всьоме реалізував для студентів технічних спеціальностей України Фонд Бориса Колеснікова. У конкурсі за участю більше 8 000 конкурсантів з 50 вузів країни Іван вдруге став переможцем! У складі сотні кращих конкурсантів, які подолали три етапи тестувань з ключових предметів і успішно захистили свої проекти в фіналі, він відвідає Міжнародний авіасалон Фарнборо в Лондоні. Нагадаємо, що нагородою за перемогу у попередньому конкурсі була подорож до Парижу. Приємного відпочинку на завершення напруженого навчального року!
Переглядів: 25 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2018  »