П`ятниця, 16.11.2018, 11:14

Головна » 2018 » Жовтень » 16 » Кадети і ліцеїсти присяглися у вірності Вітчизні
Кадети і ліцеїсти присяглися у вірності Вітчизні

220 учнів, переважно хлопчиків і юнаків, набувають знань та проходять у нашому навчальному закладі вишкіл за кадетським (військово-спортивним) напрямком освіти, надзвичайно запитаним державою у теперішні складні часи. 50 новобранців – вихованців І взводу, ліцеїстів IV взводу, новоприбулих кадетів інших взводів – 12 жовтня, напередодні свята Покрови, склали кадетську присягу.

Посвята у кадети, що відбулася у школі-інтернаті, ліцеї «Сокіл» вже всьоме, традиційно приурочується до Дня українського козацтва, відтепер і Дня захисника України, та завжди стає великим святом для родин учнів і значущою подією для міста. Серед гостей урочистостей були командир батальйону Національної гвардії військової частини 3011 підполковник Ігор Володимирович Каліновський, настоятель Свято-Володимирського храму АПЦ протоієрей Йосиф Дрекало, представники партнерських організацій. На початку заходу усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів, а ліцеїстам ІІ взводу Єлизаветі Соловйовій та Андрію Шумигаю було надано право покласти квіти до меморіалу на честь випускників школи В. О. Тигняна, О. В. Погорілого та І. М. Правосудька.

Ведучі церемонії ліцеїсти IV взводу Ірина Гавриленко та Андрій Осипенко оголосили початок процедури складання присяги. Право прийняти присягу було надано офіцерам-наставникам кадетського підрозділу Д. М. Захаревичу та О. В. Ковальчуку і старшому солдату ЗСУ Є. В. Шевченку. Євгеній Валерійович за рятування пораненого бійця отримав від свого командування заохочення – позачергову відпустку та використав її для участі у нашому святі, адже кадетську присягу цього дня складали і його сини-шестикласники Матвій та Микита.

Принагідно Кіровоградська обласна організація ТСО України відзначила ліцеїстів IV взводу Андрія Ісаєва та Олександра Великого – призерів у складі обласної команди регіонального турніру «Захисник Вітчизни» з тактико-спеціальної підготовки. Подяку за особистий внесок у справу військово-патріотичного виховання молоді отримав директор школи-інтернату, ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчаус. Подарунком від партнера закладу ЦОТП «Цитадель» став показовий виступ з військово-спортивного хортингу команди на чолі з О. В. Ковальчуком. Отець Йосип надав учням настанови та благословіння.

У вітальному слові підполковник І. В. Каліновський зауважив, що кадет – це не тільки погони та гарні оцінки, це відповідальність та мужність: «Я впевнений: у строю майбутні офіцери та генерали. Ви уже захисники України та майбутнє нашої держави».
   Вперше у новому статусі, до якого готувалися понад рік, перед батьками і громадою виступили кадети І взводу Сергій Степаненко, Владислав Ткаченко, Михайло Матненко, Дмитро Бідненко, В'ячеслав Харитонов, Данило Єлецький. Разом з хореографом-постановником В. М. Захаревич шестикласники підготували композицію «Іди вперед», соліст-вокаліст Станіслав Гуйван. Вітаємо кадетське поповнення, бажаємо бути вірними присязі та кадетському девізу «Життя – Вітчизні, честь – нікому!»

Переглядів: 24 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2018  »