П`ятниця, 19.01.2018, 08:11

Головна » 2010 » Квітень » 30 » До шефів - на День відкритих дверей
До шефів - на День відкритих дверей
    29 квітня начальник УМВС України в Кіровоградській області полковник міліції Віктор Пащенко запросив старшокласників школи до Ленінського райвідділу міліції, де був організований день відкритих дверей.
     Учні ознайомилися з тим, в яких умовах працюють міліціонери, як обладнана чергова частина і кімнати для утримання правопорушників, відвідали робочі кабінети співробітників райвідділу, оглянули автомобіль, на якому слідчо-оперативна група виїжджає на місця скоєння злочинів, і навіть натиснули на кнопку міліцейської сирени.
    Після цього юні гості побували на екскурсії в музеї міліції Кіровоградщини і відвідали науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС України в Кіровоградській області. Випускники та старшокласники одержали багато цікавої інформації про вибухово-технічні пристрої, оглянули зразки вогнепальної і холодної зброї – тієї, яку використовують співробітники органів внутрішніх справ в своїй діяльності, і тієї, що було вилучено у зловмисників.
    Школа постійно відчуває увагу з боку правоохоронців – це хороша традиція, яка залишається незмінною впродовж багатьох років. Тому деякі з наших учнів всерйоз подумують присвятити себе служінню закону.
Фото з сайту «FotoInform»
Переглядів: 323 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0