П`ятниця, 16.11.2018, 10:22

Головна » 2018 » Жовтень » 25 » Популяризація творів і ідей В. О. Сухомлинського
Популяризація творів і ідей В. О. Сухомлинського

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек учні школи знайомилися з життям і творчістю видатного українського педагога і письменника В. О. Сухомлинського. 9 жовтня учні 3В та 4В класів з вихователем О. В. Мартиненко завітали до шкільної бібліотеки на годину спілкування «Подорож до світу маленьких казок В. О. Сухомлинського». Саме через казку, фантазію, гру – правильний шлях до серця дитини. На прикладі прочитаних казок «Зайчик і горобина», «Як здивувався Мурко», «Яблуко в осінньому саду» та ін. діти вчилися правильному ставленню до батьків, інших людей, до всього живого, що нас оточує.

Учні 5-8-х спеціальних класів з вихователем Л. В. Коренівською 10 жовтня побували на бібліотечному уроці «Мандруємо сторінками книги «Всі добрі люди – одна сім’я». З героями прочитаних творів діти вчилися поважати старших, захищати менших, відрізняти добрі вчинки від поганих, міркували над питанням, що означає «Бути доброю людиною».

Учні 5В та 5Г класів у читальному залі бібліотеки зібралися на бесіду-роздум «Справжня людина. Який слід вона повинна залишити на землі (за оповіданнями «Кожна людина повинна», «Звичайна людина»)». З вихователем Н. Т. Кобець п'ятикласники активно аналізували зміст прочитаних оповідань, обговорили, яку людину будуть помятати нащадки, дійшли висновку, що людське серце має бути відкритим для добра, людяності, щирості і любові.

«Людина, – стверджував Сухомлинський, – народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується для того, щоб лишити по собі слід вічний». Цю думку прагнуть донести до всіх юних читачів організатори цікавих заходів у шкільній бібліотеці Н. П. Красножон та Т. О. Куженко. Дякуємо за просвітництво і гостинність!
Переглядів: 14 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2018  »