П`ятниця, 17.11.2017, 23:56

Головна » 2017 » Червень » 27 » Польовий табір - 2017
Польовий табір - 2017

Згідно плану виховної роботи навчального закладу з учнями кадетських та ліцейських класів та з метою поліпшення підготовки юнаків до служби у Збройних Силах України, військово-патріотичного виховання молоді, заходів, спрямованих на збереження життя і здоров'я дітей, з 06 по 14 червня у навчальному закладі було організовано та проведено кадетські військово-тренувальні збори для учнів кадетських та ліцейських класів.
   Керівником зборів було призначено старшого вихователя, керівника гуртка «Сокіл» («Джура») В. В. Андрійченка, заступниками начальника військово-спортивних тренувальних зборів – вчителів предмету «Захист Вітчизни» О. П. Капчелю, Д. М. Захаревича.

Керівники штабу розробили військово-технічну програму зборів, комплексні заходи щодо попередження дитячого травматизму під час зборів та спільно з керівниками груп забезпечили її виконання. Шефи-спецспризначенці надали для облаштування біваку два багатомісних армійських намети, шкільним мікроавтобусом було доставлено матраци та господарський інвентар. Про терміни роботи та місце проведення військово-тренувальних зборів було повідомлено представників правоохоронних органів.

Усього польовий вишкіл пройшли 5 зведених загонів під керівництвом 11-и наставників. До занять з кадетами та ліцеїстами залучалися військові 3-го полку спецпризначення та інструктори ЦОТП «Цитадель». Олег Ковальчук проводив для учасників зборів тренування зі спортивного та військово-спортивного хортингу.

Ірина Квінцерт вчила учнів надавати долікарську допомогу, знайомила з азами тактичної медицини. Найбільший ентузіазм збори викликали у наймолодших учнів – кадетів VІ взводу та учнів докадетського 5-го класу. Для них та семикласників програма була розрахована на одну добу перебування. Загони, створені на основі більш досвідчених кадетів ІІ-ІV взводів, проходили польову виучку дві доби.

Допомогу в організації занять з п'ятикласниками надали також члени команди «Нічні кажани» - учасники військово-патріотичної гри «Сокіл»/«Джура». У них, до речі, була можливість порівняти організаційно-господарські засади функціонування наметових містечок - кадетського та влаштованого для учасників обласного заходу...
   Спеціальні кадетські навчання доповнювали кроси, долання смуги перешкод, заняття з техніки туризму, військово-спортивні командні ігри. П'ятикласники вперше випробували себе у стрільбі по мішенях. Найбільш влучними виявилися Дмитро Рачкован, Ігор Желєзний, Кирило Бородін, Олександр Понура, Назар Драч, Максим Дяченко, Роман Спатар.

Учні несли караульну службу (не в усіх загонах), підтримували порядок на біваку, збирали хмиз для вогнища, носили воду для побутових потреб, допомагали куховарити. Польове меню складалося з традиційних туристських страв: каші з тушкованкою або плову, смаженої або тушкованої картоплі, чаю. В ідеальному стані залишив територію табору V зведений загін у складі кадетів ІІ та ІV взводів; найменш відповідально до передачі табору наступній групі поставилися учасники III зведеного загону.

Дякуємо батькам вихованців, які допомагали налагодити побут у польових умовах.
   Вітаємо учасників зборів з успішним проходженням чергового етапу кадетського вишколу!
Переглядів: 80 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2017  »