Субота, 18.11.2017, 00:02

Головна » 2017 » Травень » 18 » Початок громадянської активності
Початок громадянської активності

16-17 травня відбулася VI сесія Кіровоградського обласного парламенту дітей ХІ скликання — ювілейна, присвячена 15-річчю створення парламенту. На урочистому засіданні, що проходило в будинку обласної ради, юних парламентарів, серед яких були делегати від шкільного самоврядування ліцею «Сокіл» Влад Жабко та Андрій Осипенко, вітали поважні гості: голова облдержадміністрації С. А. Кузьменко, голова Кіровоградської облради О. А. Чорноіваненко, заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту КОДА Л. Ф. Шатна, директор КОЦДЮТ Г. Д. Суркова, випускники обласного парламенту дітей різних років.

На пленарних засіданнях представники Обласного парламенту дітей прозвітували про виконання рішень минулої сесії та діяльність регіональних органів дитячого самоврядування в міжсесійний період. На одному з них голові виконкому ДШО «Сокіл-Кірін» Владиславу Жабку депутати доручили обов'язки секретаря.

У стінах Кіровоградського обласного ЦДЮТ на юних парламентарів чекала творча зустріч «15 років досвіду – 15 кроків змін», під час якої вони ділитися своїми спогадами та розповідали про власні досягнення, брали участь у регіональній інтернет-конференції «Формування активної громади через практики соціальних проектів», проводили тренінги та майстер-класи. Також Влад як депутат Міського парламенту дітей представляв організацію у номінації «Лідер року». Це право він виборов як переможець заочного етапу конкурсу, на якому представляв екологічний проект.

Працювати над проектом та готувати відеопрезентацію Владу допомагали кадети ІІ та IV взводів, а під час фінального етапу йому асистував Андрій Осипенко. На майданчику диско-клубу «Провокатор» учасники виступили в конкурсах «Візитка», «Імпровізація» та «Хобі», під час якого кадети продемонстрували показовий виступ з рукопашного бою. Загалом Владислав показав високий рівень лідерської майстерності і був відзначений журі за активну громадянську позицію та вагомий особистий внесок у розвиток громадянського руху області, а виграв конкурс представник Олександрійського парламенту дітей Єгор Ющик.

На завершення відбулася дозвіллєва програма з дискотекою та частуванням ювілейними тортами.
   Наступного дня парламентські комісії спланували роботу на наступний міжсесійний період, та заключним пленарним засіданням DOCU DAYS UA Кіровоградський обласний парламент дітей завершив свою робота. Для всіх учасників заходу два дні спілкування виявилися надзвичайно цікавими, емоційно насиченими, сповненими позитивними емоціями. Бажаємо юним шкільним парламентарям успішно втілити набутий досвід та задуми, що виникли під час спілкування з колегами, у практику дитячого самоврядування.

Переглядів: 56 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2017  »