Неділя, 27.05.2018, 02:06

Головна » 2018 » Квітень » 13 » Початківці відзначили річницю пілотованої космонавтики
Початківці відзначили річницю пілотованої космонавтики

Космос захоплює та вражає. 12 квітня під час виховного заходу «Цікаві факти про космос і космонавтів» учні 3А класу дізналися цікаві факти про планети Сонячної системи, зірки та чорні дірки, про професію космонавта та космічних першопроходьців, зокрема, українців. Разом з вихователем О. В Мартиненко діти оформили дошку космічними малюнками і фотографіями космонавтів, книгами про космос, про Ю. О. Гагаріна. Аліса Кречетова принесла з дому архівний альбом фотографій старту ракети, підготовки космонавтів до польоту тощо, який створила її бабуся - колишня журналістка, яка працювала на Байконурі. Аліса підготувала цікаву розповідь про космодром та біографію Гагаріна, адже робота її дідуся-інженера (на фото у центрі у військовій формі) була пов'язана із запуском космічних кораблів. Наприкінці заходу діти із задоволенням розфарбували малюнки космічних кораблів.

Учні 3В класу з керівниками класу Т. В. Куліковою та А. А. Івановою здійснили екскурсію до Музею авіації ЛА НАУ. Завідувач музею – колишній воєнний льотчик, потім – викладач аеродинаміки Леонід Іванович Кірєєв вразив уяву учнів захоплюючою розповіддю про історію авіації, особливості роботи гвинтокрилів та «чорні скрині» літаків. Хлопці побували за штурвалом літака в тренажері-кабіні, оглянули макет ракети, на якій Юрій Гагарін здійснив перший космічний політ, приміряли льотчицьку атрибутику та відчули себе пілотами і штурманами. Діти були дуже задоволені, сповнені новими знаннями та цікавими враженнями.

А 13 квітня відбулося змагання «Подорож незвіданими планетами», на яке учні 3А класу викликами 4А клас. О. В. Мартиненко підготувала конкурсні іспити, О. В. Яковлева оцінювала виступи. Команди утворили 2 екіпажі – «Земля-1» (3А) та «Земля-2» (4А) та успішно пройшли перевірку готовності до старту: всі по черзі 10 разів оберталися навколо себе, а потім йшли до зазначеного предмету. Далі були різні випробування: розгадування загадок, розв'язання логічних завдань (наприклад, з літер слова «Космонавтика» скласти якомога більше інших слів. В цьому конкурсі переміг 4А клас). А взагалі рахунок виявився рівним: перемогла Дружба. Зустріч всім дуже сподобалась, діти дізнались багато нового і цікаво позмагались.
Переглядів: 22 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2018  »