Субота, 20.10.2018, 14:24

Головна » 2018 » Вересень » 21 » Пісні, що будять почуття патріотизму
Пісні, що будять почуття патріотизму

20 вересня на запрошення управління освіти та Кіровоградської обласної філармонії особовий склад зведеного кадетського підрозділу у кількості 40 осіб переглянув концертну програму в рамках Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Браття українці». Метою заходу було підвищення рівня загальної культури вихованців, формування в них вміння сприймати та цінувати мистецтво.
   Кадети та ліцеїсти з педагогами-наставниками В. В. Андрійченком, І. С. Черчелюком, О. В. Полуворченком, Г. В. Андрійченком, військові-зенітники строкової служби, рятувальники та інші глядачі побачили виступ гурту «Шабля», Заслуженого академічного зразково-показового оркестру Збройних Сил України, ансамблю народної музики «Святовит». Пролунали народні мелодії, патріотичні пісні, хард-рокові, джазові та естрадні композиції. Драйвером програми виступив фронтмен гурту «Шабля» Володимир Ейгензеер (Вова Гейзер).
   Також на сцену був запрошений місцевий музикант і волонтер Володимир Бурко, батько полеглого бійця-спецпризначенця Євгена Бурка. У авторській пісні він передав біль і переживання матері, яка на війні втратила сина. Наприкінці концерту начальник Кіровоградського гарнізону полковник Ярослав Кучер висловив на адресу артистів слова вдячності за отримані позитивні емоції і покращення морально-психологічного стану військовослужбовців та вручив подяки колективу військового оркестру та гурту «Шабля».
   Дякуємо виконавцям за отримані вихованцями естетичні відчуття, керівництву обласної філармонії – за запрошення.
Переглядів: 7 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2018  »