Субота, 21.04.2018, 10:36

Головна » 2011 » Травень » 17 » Підсумки фестивалю «Степові джерела»
Підсумки фестивалю «Степові джерела»
 Катя Іванова
    Наказом начальника управління освіти підбито підсумки міського фестивалю дитячої творчості «Степові джерела - 2011» серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста, проведеного з 14 січня по 14 квітня 2011 року. В ньому брали участь 1978 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців центрів дитячої та юнацької творчості при навчальних закладах та позашкільних закладів міста.
   Результати фестивалю показали, що педагоги загальноосвітніх навчальних закладів, центрів дитячої та юнацької творчості та позашкільних навчальних закладів міста творчо працюють над реалізацією завдань позашкільного виховання, здійснюють допрофесійну підготовку школярів, розвивають в учнів повагу до праці, вчать самостійно здобувати нові знання, прагнути до самовизначення, самореалізації.
   Учні нашої школи виступали майже в усіх конкурсних номінаціях і стали в них лауреатами та переможцями.

Номінація "Декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво”

Образотворче мистецтво (середня вікова категорія 11-14 років)

Іванова Катерина

переможець

Пустільнікова Л. О.

Бісероплетіння

Колектив гуртка «Чарівна намистинка»

Курікова Н. Г.

Колаж

Колектив гуртка «Прикладне мистецтво»

Балинська О. Л.

Номінація "Театр, фольклор та художнє слово”

Художнє слово

Середня вікова категорія 11-14 років

Удовицький Олександр

Піхуля Л. М.

Старша вікова категорія 14-18 років

Білик Діана

Піхуля Л. М.

Номінація «Хорові колективи та інструментальні ансамблі»

Вокальні ансамблі

Вокальний ансамбль «Даринка»

Гаврилова Т. В.

Номінація «Хореографія»

Хореографічний ансамбль «Алегро»

Мілентій Ю. В.

Журі відмітило роботи гуртків школи-інтернату за напрямком "Декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво” і зазначило, що керівники гуртків Л. О. Пустільнікова, Н. Г. Курікова, О. Л. Балинська приділяють належну увагу розвитку в учнів естетичного смаку, художніх здібностей, навичок художнього конструювання, роботи з природним матеріалом, уміння бачити красу в навколишньому середовищі. Педагоги враховують народні традиції та сучасні тенденції розвитку національного та зарубіжного декоративно-ужиткового мистецтва.
   Також визнано, що високий рівень виконавської майстерності показали вихованці хореографічного колективу школи–інтернату, що свідчить про систематичну роботу керівника хореографічного ансамблю «Алегро» Ю. В. Мілентія щодо урахування тісного взаємозв'язку музики і танцю, розуміння її образного та емоційного змісту, виховання виконавських навичок, розвитку творчих здібностей вихованців, артистизму.
   Заключний концерт фестивалю «Степові джерела» відбудеться 25 травня 2011 року на базі ННПК.
   На фото: Катя Іванова, 6 кл. - переможниця фестивалю «Степові джерела»
Переглядів: 386 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2011  »