Субота, 21.07.2018, 02:40

Головна » 2018 » Червень » 25 » Підготовка вчителів до роботи у новому навчальному році
Підготовка вчителів до роботи у новому навчальному році

З метою підготовки вчителів англійської мови до роботи в перших класах за новим державним стандартом ЦМСПС провів у травні-червні серію очних триденних семінарів «Навчання англійської у початкових класах. Підготовка до навчання у новому контексті». Для груп, у складі яких були учителі школи-інтернату, ліцею «Сокіл» О. М. Морозова та Я. В. Семенченко, на базі ОУНБ імені Дмитра Чижевського проводила навчання сертифікований тренер, вчитель вищої категорії Валентина Василівна Ковальчук. Н. В. Семенова та Д. О. Куліш підвищували рівень методичної та практичної професійної компетентності на базі КОІППО імені Василя Сухомлинського під керівництвом завідувача науково-методичної лабораторії іноземних мов та міжнародних обмінів, вчителя-методиста Ірини Тайлерівни Косої.

Навчання проходило за програмою, розробленою МОН України спільно з Британською Радою в Україні. В ході тренінгів вчителі в інтерактивній формі знайомилися із сучасними підходами та методами викладання іноземної мови в контексті реалізації концепції «Нова українська школа», зокрема розглянули методи навчання граматиці та прийоми розвитку розумових навичок учнів, ігрові підходи до проведення уроків, виготовлення саморобних книжок тощо. У тренінгу на базі КОІППО імені Василя Сухомлинського брала участь з волонтерка Корпусу Миру Vickie Nailing, яка в оригінальній формі передавала власний досвід викладання мови в США.

Переглядів: 12 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2018  »