Субота, 22.09.2018, 09:01

Головна » 2018 » Серпень » 22 » Переможна подорож «Алегро»
Переможна подорож «Алегро»

Королівську зустріч влаштували переможцям Міжнародного фестивалю творчості і мистецтв «European Kiten Awards» батьки, друзі, колеги – прихильники ЗХА «Алегро» та його неперевершених керівників Наталії Володимирівни та Юрія Васильовича Мілентіїв! Щасливі емоції, ще раз пережиті «алегівцями» разом з рідними та близькими, дали можливість знов поринути у атмосферу тріумфу та пригадати подробиці переможної подорожі до Болгарії.
   Поїздка виявилась насиченою на враження, почуття, витривалість та мужність. Виснажлива дорога в умовах літньої спеки, здавалося б, геть знесилила мандрівників, які ледве вибралися з автобусу, раптом куди все поділося – вже за мить їх підхопили аніматори знайомитись із табором. За відгуками «алегівців» анімація у таборі «Вместе» - світового рівня! Усі з команди шефа анiмації Сергія Остроушка мали досвід високопрофесійної роботи з дітьми, жодної хвилини не давали нутьгувати та байдикувати.

Початок фестивалю ознаменувався парадом учасників головною вулицею містечка Приморско. Щодня до обіду всі насолоджувалися морем та басейном, потім – заняття за розкладом. Приємними були зустрічі з групою «Rumbero`s» та майстер-класи Амадора Лопеса та Олега Серафіна просто на пляжі. Дуже круті хлопці: не зважаючи, що популярні артисти, старались задля дітей, викладались наповну. Кожний день «алегрівці» починали зарядкою, а перед тим у таборі піднімали прапори різних країн: чий прапор на флагштоці – така національна кухня була у меню.
   На третій день табірної зміни відбулися конкурсні виступи. «Алегрівці» вболівали за сопілкарів з Черкащини – разом з нашим ансамблем вони єдині представляли Центральну Україну. Нових прихильників набув і «Алегро», зокрема, своє захоплення побаченими танцями висловили кияни. Під час зустрічі з керівниками колективів голова журі Амадор Лопес віддав належне майстерності та технічності виконання «алегівців», відмітив в їх танцювальних номерах яскравість, ритм, синхронність.

І от оголошення переможців. Очікування було хвилюючим, адже наші танцюристи мали гідних суперників – два серйозні колективи з Західної України, дуже енергійні та впевнені в собі харків'яни… На великому емоційному підйомі «алегівці» зустріли рішення журі про нагородження Гран-прі за «Румунський танець». З рівною ймовірністю вибір міг би припасти й на «Кара-деніз», адже обидва танці у виконанні старшої групи неймовірно вразили журі та глядачів.
   Танцюристи і керівники дуже вдячні засновнику та генеральному директору міжнародного проекту «European Festival» Рашель Кухтині за людяність та щирість, професіоналізм в організації конкурсу та відпочинку і прийняли її наполегливе запрошення приїхати на фестиваль до Харкова. Приємно відзначити, що 2018-го року табір «Разом», зібравши улітку понад 7000 дітей та провівши на своїй території 14 фестивалів, увійшов до Національної книги рекордів України як найбільший український комплекс в Болгарії, а адміністрація закладу отримала професійну відзнаку «За сумлінну працю і високий професіоналізм» ради з питань туризму і курортів Всеукраїнської спілки громадських організацій.
   До сліз розчулила «алегівців» палка зустріч на Батьківщині… Проте розслаблятися немає часу: фінальним номером концерту до Дня незалежності запланований «Дубо-танець». До зустрічі!

Переглядів: 17 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2018  »