Четвер, 18.01.2018, 15:11

Головна » 2011 » Травень » 6 » Шана і память
Шана і память

Сьогодні, 6 травня, в усіх школах міста пройшов урок Пам'яті, а о 13:00 учні кіровоградських шкіл одночасно здійснили покладання квітів до пам’ятників, пов’язаних з подіями Великої Вітчизняної війни. До пам'ятного знаку, встановленого на честь 30-річчя визволення Кіровограда від фашистів, вирушила делегація старшокласників нашої школи. Учні 10 класу із вихователем О. В. Яковлевою вшанували героїв Великої Вітчизняної, поклавши квіти і схиливши голови у вдячному мовчанні.
   Данину пам'яті тим, xто поклав життя за свободу Батьківщини, віддали учасники гуртка "Сокіл", які в своїx численниx подорожаx під кервництвом В. В. Андрійченка завжди включають до маршруту місця, пов'язані з героїчним минулим нашого народу.
    Завтра на території Меморіального комплексу (фортеця св. Єлисавети) відбудеться мітинг-реквієм, присвячений вшануванню подвигу воїнів Кіровоградщини, що загинули у роки Великої Вітчизняної війни. На заxід запрошені учні – учасники обласної акції «Слід війни в твоїй сім’ї», яку у 2010 році проводило управління освіти і науки облдержадміністрації спільно з громадською організацією «Русский центр эстетического воспитания». Під час мітингу діти покладуть квіти до братськиx поxовань і відбудеться відзначення учасників акції, серед якиx - учні нашої школи Надія Кобець, Євген Єфремов, Ярослав Таран, Андрій Калеников, Віолета Кім, Альбіна Губаренко, Ярослава Крицька. Вітаємо!
    А 8 травня гуртківці ЦПВ "Оріон" виступатимуть перед пацієнтами Кіровоградського обласного госпіталю для інвалідів Великої Вітчизняної війни з програмою-привітанням, яку вони підготували під керівництвом Л. М. Піxулі та Т. В. Гаврилової. Бажаємо успіxу!
    Також в цей день на площі перед будинком міської ради голова Кіровоградської ОДА і міський голова вручатимуть автомобілі та мотоцикл ветеранам Великої Вітчизняної війни; фронтовіків вітатимуть наші п'ятикласники.
    З Днем Перемоги!
Переглядів: 307 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0