Вівторок, 20.11.2018, 08:32

Головна » 2012 » Вересень » 27 » Пам'яті колеги
Пам'яті колеги
   Завжди усміхнена, із лагідним поглядом, красива, чарівна жінка... Такою залишилася в пам'яті учнів і колег Світлана Костянтинівна Скрипник, старший вихователь школи-інтернату. Цієї осені минає рік, як передчасно пішла із життя ця чудова людина, педагог за покликанням душі, мудрий наставник молоді, великий життєлюб і оптиміст. У школі-інтернаті вона відповідала за найскладнішу ділянку роботи - роботу з дітьми-сиротами. Це до неї щоденно йшли вони із своїми болями, кожен із своєю важкою історією, трагічною долею. Вона слухала всіх, допомагала всім, її щире серце було відкрито для кожного.
   Вихованці інтернату лагідно називали її мамою. Це ж вона вирішувала всі їхні проблеми, шукала вихід із найскрутніших ситуацій, влаштовувала на навчання до найперспективніших вишів України і просто вчила бути людьми. Тому не дивно, що через роки до неї йшли і їхали звідусіль її вихованці, щоб низько вклонитися і висловити найщиріші слова подяки. Часто-густо до пізнього вечора горіло світло в її кабінеті. Всі знали: Світлана Костянтинівна працює. Інколи засиджувалась за робочим столом до ранку. Не шкодувала своїх сил, особистого часу. Робота була для неї життєвою суттю. І в той же час зростила прекрасних доньок, яким дала вищу освіту, дбала про маму, яка потребувала уваги. Її любові вистачало всім.
   Керівництво школи-інтернату високо цінило вміння, педагогічний талант своєї колеги: Світлана Костянтинівна відзначена численними нагородами установ як міського, так і обласного рівня. Світла пам'ять про неї надовго збережеться в наших серцях.
Адміністрація, вчителі та учні школи-інтернату.
Переглядів: 337 | Додав: Yulia | Рейтинг: 5.0/1

«  Вересень 2012  »