П`ятниця, 16.11.2018, 11:10

Головна » 2018 » Листопад » 2 » П'ятикласники на екскурсіях
П'ятикласники на екскурсіях

З різних класів та шкіл прийшли учні, які зараз складають ІІІ предкадетський взвод. Тепер педагогам-наставникам належить не лише підготувати хлопчиків до виконання кадетських обов’язків та складання присяги, яке станеться за рік, а й сформувати міцний колектив, здатний до спільної продуктивної роботи і з навчання, і з оволодіння спеціальними навичками. Класний керівник і вихователь активно залучають учнів до загальношкільних заходів: підготовки концертів, участі у благодійних акціях та спортивних змаганнях тощо. П'ятикласники вже здійснили свій перший похід на полігон, де мали тренування із страйкболу, побували на екскурсії у військовій частині.
   11 жовтня вихованці ІІІ взводу з педагогами-наставниками Н. Ю. Суховою та Г. В. Андрійченком переглянули у розважальному центрі «Портал» український військовий детектив «Позивний «Бандерас», створений на основі щоденників нацгвардійця Сергія Башкова з позивним «Індіанець». За сюжетом група розвідників намагається запобігти диверсії, і в епізодичних ролях стрічки знялися справжні бійці Збройних сил України, які брали участь у бойових діях. Фільм справив на хлопців велике враження та викликав захоплення професією військового. Захід відбувся в рамках проекту «Захисник Кіровоградщини» за ініціативи заступника голови координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання КОДА О. М. Вєтрова.

01 листопада п'ятикласники відвідали пожежно-технічну виставку-музей Управління ДСНС України у Кіровоградській області. Майбутні кадети оглянули експозицію залів історії пожежної охорони Кіровоградщини, пожежно-рятувальної техніки та спорядження різних епох, зосередилися на питаннях профілактики надзвичайних ситуацій.

Обстановка музею захопила школярів; вони дізнались цікаві факти з історії пожежно-рятувальної служби, оглянули унікальну діораму великої пожежі, тематичні макети та дзеркальну діораму, що відтворює квартиру до та після пожежі. Учні побачили, до чого призводить нехтування правилами пожежної безпеки, та вчилися свідомому ставленню до правил безпечної життєдіяльності. Дякуємо екскурсоводу Оксані Юріївні Мачак за цікаву розповідь.

Переглядів: 15 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2018  »