П`ятниця, 17.11.2017, 23:56

Головна » 2017 » Червень » 20 » Останній тиждень табору «Сокіл»
Останній тиждень табору «Сокіл»

Цікавими різноплановими заходами продовжував радувати своїх вихованців пришкільний табір. 13 червня діти побували на пізнавальній екскурсії у «ПриватБанку». В рамках програми фінансової грамотності відвідувачі познайомилися із структурою установи, дізналися про існуючі банківські послуги, відповідали на запитання щодо платіжних систем та безпеки особистих даних. Отримані сертифікати підкреслили важливість набутих знань.

14 червня на загони очікувала ще одна подорож до Кіровоградського театру ляльок. «Соколятам» було запропоновано інтерактивну казку-гру «Бука» про маленьке Зайченя, що зовсім не хотіло ні з ким товаришувати. Одного разу, зустрівшись із Вовком, воно потрапило у халепу, вибратися з якої допомогли справжні друзі – маленькі глядачі. Як і кожна казка, вистава вчила дітей бути сміливими, дружними і милосердними, допомогла розібратися у складних життєвих ситуаціях.

Чимало радості нашим школярикам завжди приносить запрошення відвідати кіровоградський іподром. 15 червня вихованці табору мали можливість провести час у спілкуванні з мешканцями кінно-спортивного комплексу «Княжий двір». За порадою вихователів діти прихопили частування для конячок: яблука, моркву, цукерки тощо і були дуже задоволені, що потрапили до стайні саме у час кормління.

Діти з радістю відвідали конячок у їх помешканні, послухали розповідь працівників КСК про їх підопічних, познайомилися з різними породами коней, а після екскурсії конюшнею із задоволенням прокотилися на возику.

Проте найбільший захват відчули ті з дітей, хто не злякався проїхатися верхи. Від кінної прогулянки діти отримали величезну радість, піднесений настрій та подяку працівників іподрому за гостинці та приязне ставлення до тварин.

20 червня у таборі відбувся Олімпійський день. Він ініційований відділенням Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області та проведений з метою спонукання дітей до занять спортом. Було організовано масовий пробіг, під час якого дівчатка здолали дистанцію 400 м, хлопчикам було запропоновано пробігти 600 м. У заході брали участь 95 маленьких фізкультурників з О. М. Кравченком.

Переглядів: 50 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2017  »