Вівторок, 16.01.2018, 22:28

Yulia

Головна » 2011 » Травень » 30 » Останній дзвоник
Останній дзвоник
   День 27 травня був сповнений сонячного тепла і веселих посмішок. І це не дивно, адже учням, дійсно, було чому радіти. Уроки закінчилися, і попереду тепле літечко, пора канікул. А цього дня уся шкільна родина ще разом. В привітальному слові, з яким звернувся до учнів директор, Сергій Дмитрович зазначив, що в школі навчаються чудові діти і він пишається їхніми успіхами.
   Наші учні здобувають перемоги в навчанні та спорті, в конкурсах і фестивалях всіх рівнів - від міських до міжнародних. Грамоти управління освіти Кіровоградської міської ради отримали лауреати міського фестивалю «Степові джерела» Олександр Удовицький, Діана Білик, вокальний ансамбль «Даринка», хореографічний ансамбль «Алегро», колективи гуртків «Прикладне мистецтво» та «Чарівна намистинка». Проте справжнім бенефіціантом в цей день став дев'ятикласник Іван Шеремет. Директор школи-інтернату вручив йому нагороди за перемоги в міських предметних олімпіадах з правознавства (І місце) та інформаційних технологій (ІІІ місце), Міжнародному конкурсі «Кенгуру» (відмінний результат) та Всеукраїнському конкурсі «Левеня» (добрий результат), а також Диплом Представництва Росспівробітництва в Україні за дослідницьку роботу «М. И. Кутузов - интегральная фигура исторического прошлого современных России и Украины» (І місце).

Гості нашого свята начальник Кіровоградської ОДПІ Тетяна Гавренкова та її перший заступник Надія Воленшчак нагородили переможця першого районного рівня Всеукраїнському конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей – 2011” за напрямом "Літературні твори" чотирикласника Ігора Ключникова. Призами і Почесними грамотами були нагороджені не лише учасники конкурсу за напрямом "Малюнок" Віктор Войтко (2Б), третьокласники Вероніка Гебескул і Олександра Дехтяр, Андрій Літвінов з 4 класу, Оля Дубчак (5А), шестикласниця Катя Іванова – цінні подарунки отримала і школа, яка виховала таких творчих дітей.
    Свої відзнаки отримали переможці предметних конкурсів «Кенгуру», «Левеня», «Патріот», кращі спортсмени-учасники ІІ міської спартакіади, а також активні учасники змагань Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №3 для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків шестикласники Віолетта Кім, Олександр Пічкур, Іван Пушкаренко, Ярослава Крицька.

2010/2011 навчального року в інтернаті не було 11-го класу, тому головними "винуватцями" свята стали дев'ятикласники. Дехто з них залишить стіни рідної школи і полине у широкий незвіданий світ здобувати професію. А дехто залишиться у школі, продовжить навчання. Слова любові до школи і подяки учителям від імені випускників висловила Руслана Риженко, чудово виконав прощальну пісню с красномовною назвою "Выпускники". Вітали дев'ятикласників за традицією першачки та вокальний ансамбль "Даринка".
    Випускниками цього дня були і учні 4 класу. Вони успішно закінчили початкову школу і впевненою ходою перейшли у старшу. Із цією урочистою подією їх привітала перша вчителька Людмила Миколаївна Бесараб. І хоч розставатись завжди сумно, бо вчителька звикла до них, навіть зріднилась, та вона щаслива, що діти виросли, змужніли і йдуть здорові здобувати нові знання, такі необхідні для людини. У відповідь чотирикласники присяглися бути гідними продовжувачами славних шкільних традицій.

Вітання на адресу учнів і вчителів з нагоди останнього навчального дня лунали від почесних гостей свята - заступника начальника Кіровоградського МВ УМВС в області майора міліці Дарини Жаліс (правоохоронці влаштували для дітей-сиріт солодкий стіл) та керівника ансамблю бального танцю «Конвалія», заслуженого працівника культури Ігоря Спінула. Ігор Васильович запросив всіх до обласної філармонії на святковий концерт свого колективу, який того ж вечора і відвідали 20 дітей, що перебувають під опікою школи.
    Чарівним співом порадувала випускників солістка ансамблю "Єлисавет-ретро" Іванна Неділенко, яка виконала пісню "Карпати" у супроводі хореографічного ансамблю «Алегро». А кульмінацією свята став останній дзвоник, право дати який було надано десятикласнику Ігорю Мілецькому та першокласниці Жасмін Якубовській.

Любі випускники! Хай доля ваша буде чистою і величною, на шляху життєвому буде багато добрих людей. Віри, надії і любові вам на довгі роки! Із закінченням навчального року, рідна школо!
Переглядів: 444 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2011  »