Субота, 20.01.2018, 02:33

Головна » 2012 » Жовтень » 5 » Осінні акорди
Осінні акорди

У прекрасну пору року приходить до нас освітянське свято. Шелестить золотим листям осінь і приносить нам свої щедрі дари. Сонце стає лагідним і бажаним, небо синім і глибоким. Саме в цей день учні школи-інтернату запросили на святковий концерт своїх вчителів і вихователів, медиків і робітників господарчих служб, аби привітати їх із Днем працівників освіти.
   Почесними гостями свята були педагоги-ветерани Ірина Антонівна Олексюк, Тамара Олександрівна Ільяшенко, Світлана Михайлівна Мєтєльова, Вікторія Вікторівна Починок, Світлана Петрівна Пономаренко та славетна партизанка - член шефської ради шкільного музею Бойової слави Марія Петрівна Майданюк.

З привітанням до шановних гостей та всіх працівників школи звернувся директор школи С. Д. Сторчаус. Він передав поздоровлення і побажання, які надійшли на адресу школи від організацій - друзів школи, оркомітетів конкурсів, в яких беруть участь наші учні, підприємств, що співпрацюють з інтернатом і надають пільги на придбання своєї продукції.

Всі класні колективи запропонували до програми свята з любов’ю підготовлені концертні номери. Дивний вальс Євгена Догі з кінофільму «Мій лагідний і ніжний звір» виконали одинадцятикласники Данило Лиходеєв (труба) та Іван Шеремет (баян). Учні початкової школи порадували присутніх завзяттям, дитячою безпосередністю та щирістю під час виконання пісень і віршиків. Про «Первый раз в первый клас» та «Два єноти» заспівали першачки, «Найріднішу вчительку» вітали учні 2Б, чарівну пісеньку виконали Жасмін Якубовська та дівчатка з 3Б кл., а 4Б веселу пісню про робота Броніслава присвятив непедагогічним працівникам школи.

Учні 2А кл. склали «Гороскоп для вчителів»; дотепними сценками з життя учнів і вчителів розважили глядачів шестикласники та учні 10 кл., з традиційними гуморесками виступив Олександр Удовицький, 9А кл. Творчий 7А запропонував присутнім хореографічну композицію «Недетское время», а майбутні кадети з 7Б спробували довести, що здатні бути справжньою гордістю школи, надією і опорою держави.
   Зі «Смаком» про своїх вчителів розповів дев'ятикласник Лев Пресняков. Справжнім сюрпризом для всіх присутніх стала чарівна пісня у виконанні учнів 8 кл., написана учителем музики Оксаною Борисівною Івашкевич, та п’єса Ф. Шопена, яку виконала на фортепіано Світлана Миколаївна Іващенко під неймовірно проникливу осінню відеозарисовку.

Завершували концертну програму хореографічний номер «Вояж» ансамблю «Алегро» і Олександра Чорномаза та фінальна пісня «Ангел хранитель» І. Крутого, яку виконали дев’ятикласниці Наталя Вакуленко, Інна Гончаренко, Олена Кравчук та учениця 7А кл. Даша Ніколаєва.
  Дякуємо всім учасникам концерту, вчителям, вихователям та керівникам гуртків, які готували з дітьми концертні номери, декоратору сцени Л. О. Пустільніковій, ведучим Л. Преснякову та Н. Вакуленко, музичному редактору Я. І. Стасу та відео- і фоторепортеру О. В. Делюрману.

Всім Вам, шановні, спасибі говорим
І побажаєм здоров'я й добра,
В праці - завзяття і успіхів море.
Всім хто працює у школі - ура-а-а-а!!!

Переглядів: 397 | Додав: Yulia | Рейтинг: 5.0/1

«  Жовтень 2012  »