Субота, 21.07.2018, 02:44

Головна » 2018 » Червень » 12 » Обмін досвідом військово-патріотичної роботи
Обмін досвідом військово-патріотичної роботи

7 червня навчальний заклад приймав гостей: в рамках освітнього обміну між Луганською та Кіровоградською областями у школі-інтернаті, ліцеї «Сокіл» побувала делегація педагогів Лисичанської загальноосвітньої школиа І-ІІІ ступенів №7 Луганської області. За рекомендацією управління освіти, науки, молоді та спорту КОДА луганчани цікавилися досвідом військово-патріотичної роботи та встановленням контактів щодо співпраці з цього напрямку.

Гості побували на заняттях вихованців літньої Кадетської школи зі стройової підготовки, побачили кадетські тренування у тирі та самі взяли участь у майстер-класах із стрільби з пневматичної зброї (кер. Д. М. Захаревич) та страйкбольної зброї (кер. О. В. Ковальчук). Куратор кадетської освіти В. В. Андрійченко показав колегам матеріальну базу функціонування військово-спортивного напрямку (спеціальне спорядження, тренажерні та спортивні зали тощо), познайомив з інформаційними ресурсами, які використовуються для популяризації кадетства в місті та області та співпраці з громадськістю.

Директор навчального закладу С. Д. Сторчаус продемонстрував гостям наявну в закладі медичну базу для корекції вад зору в учнів спеціальних класів, у тому числі сенсорну кімнату, що створюється; ігрові, спальні та навчальні кімнати для першокласників, обладнані відповідно до вимог Нової української школи; досягнення учнів з позаурочної діяльності тощо. Гостей зацікавила можливість закладу щодо організації розміщення та харчування іногородніх осіб, тож було досягнуто попередню домовленість про приїзд до нас у вересні-жовтні делегації учнів та учителів Лисичанської школи для продовження співпраці. Ласкаво просимо!
Переглядів: 15 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2018  »