Понеділок, 22.01.2018, 23:20

Головна » 2018 » Січень » 2 » Новорічні казки
Новорічні казки

Стверджуючи казкову атмосферу новорічних свят, учні школи творять маленькі дива та піднесений настрій юних кропивничан. Денис Каплунов та Владислава Умрихіна у складі студії вокального мистецтва «Антарес», керівник Олена Дороганич є учасниками театральної музично-танцювальної вистави «Академія юних чарівників». Під час захопливих пригод популярного у всьому світі Гаррі Поттера, лісової Мавки, злої Відьми, принцеси Ельзи з «Крижаного серця» та ін. глядачам допомагають зрозуміти, що чарівником, який сам творить власне життя, може стати кожний, головне – іти шляхом Добра. Прем'єрний показ казки відбувся для родин військовослужбовців 3-го окремого полку спецпризначення, а всього у грудні було зіграно три вистави.

Також творчі колективи обласного ЦДЮТ підготували для дошкільнят та молодших школярів святкову шоу-програму «Новорічні пригоди в місті N». Втілювали їх в життя третьокласниця Ангеліна Крючкова - учасниця театру-студії «Маска» (Снігуронька) та вихованець студії естрадної сучасної дитячої пісні «Вікторія» четвертокласник Мирон Біденко. Порадіти чудовій грі юних акторів мали можливість їх однокласники - 28 грудня учні 3А, 3Б та 4Б класів разом із своїми педагогами відсвяткували прийдешній Новий рік центрі. Дотепний сценарій, неперевершені хореографічні композиції, оригінальні вокальні номери, яскраві костюми дійових осіб дуже сподобалися дітям.

Після вистави на глядачів чекали креативні конкурси, веселі ігри та частування. Незабутні враження справила дискотека «Музичний фонтан», особливо танцювальний батл між хлопчиками та дівчатками. Школярики були в захваті від новорічної програми, активно і весело провели час, отримали заряд позитивної енергії.
Переглядів: 15 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2018  »