Вівторок, 24.04.2018, 01:44

Головна » 2017 » Грудень » 19 » Новорічна вистава
Новорічна вистава

Зразкові хореографічні колективи управління освіти, що входять до творчого об’єднання «Сузір’я зразкових», традиційно підготували для школярів та вихованців дитячих садочків міста новорічну казку. Виставу «Чотири королеви і магічний посох» юні артисти впродовж 12 та 13 грудня зіграли 4 рази. З великим задоволенням казкове дійство безкоштовно переглянули 60 учнів школи-інтернату – вихованці спеціальних класів та трійко маленьких «алегрівок»-першокласниць, адже ЗХА «Алегро» є неодмінним учасником всіх творчих акцій об’єднання «Сузір’я зразкових».

Спеціально до цього заходу художній керівник ансамблю Ю. В. Мілентій поставив хореографічні партії для 12-и танцюристок старшої групи, що виконували ролі подружок Осені, та танець з Миколаєм для 24-х вихованців середньої групи. Дуже влучними до сюжету казки виявилися сценічні костюми «алегрівців», за бездоганний стан та ідеальний догляд яких танцюристи і керівники ансамблю дякують костюмеру Л. Б. Кравченко.

Усім маленьким глядачам дуже сподобалася динамічна, цікава, доступна для сприйняття вистава, у якій чітко прослідковувалася головна ідея: Добро перемагає Зло. Керівники ансамблю дякують своїм вихованцям за старанність та самовіддачу, адже напружені передпрем’єрні репетиції та насичені концертні виступи вимагали неабиякої витримки. Велика подяка за підтримку батькам танцюристів: на знак поваги та вдячності один з виступів ТО «Сузір’я зразкових» присвятило саме їм. Родини і сусіди, друзі і знайомі, батьки, бабусі й дідусі танцюристів із радістю та насолодою переглянули виставу 17 грудня.
    Дякуємо танцюристам за гідне представлення ансамблю та навчального закладу на міському рівні, заступнику директора школи з виховної роботи Н. В. Мілентій - за організацію культпоходу для учнів школи.
    Дякуємо колегам по ТО «Сузір’я зразкових» ЗХА «Анюта», «Надія», «Вікторія» за творчу співпрацю. Веселих свят!

Переглядів: 48 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2017  »