Вівторок, 11.12.2018, 03:17

Головна » 2011 » Січень » 13 » Новорічна шоу-програма
Новорічна шоу-програма

Сьогодні старшокласники святкували Старий Новий рік. Розпочався вечір з шоу "Конкурс двійників". Після традиційних привітань з новорічними і різдвяними святами від ведучих Діани Білик і Володимира Тюріна сценічний майданчик захопила "Дискотека «Аварія»" - ансамбль 5Б з номером «Новорічні іграшки». Казкову тему підтримали шестикласники, які показали власну інтерпретацію фінальної пісні улюбленого для багатьох дітлахів телефільму "Пригоди Буратіно". А Іра Карпенко та Артем Паламарчук (5А) чудово відтворили новорічну пісеньку з мультика "Ну, постирай!".
   Сучасний шоу-бізнес на нашому хіт-параді презентували Настя Коломієць (8 кл.) з піснею «Любовь спасет мир», Настя Вербовська (9А) з дуже сумною композицією «Кому, зачем ...», дует випускників "Фабрики зірок" Руслана Риженко та Олександр Чорномаз (9Б) з такою ж меланхолічною піснею "Зачем не вместе..."
   Проте довго сумувати не прийшлося. На позитиві виконали свій запальний номер під пісню «Желтые ботинки» наші знані танцюристи з 7 кл., а Настя Тимошенко представила ще й сольний танцювальний номер. Несподівано розкрилися досі приховані таланти дев'ятикласників. Іспансько-мексиканський мікст під овацію глядачів продемонстрували Олександр Чорномаз, Володимир Шаповал, Макс Мирза та Євген Перекрест. Прикрасою цього темпераментного квартету стала прекрасна дама - Юлія Юрченко. Влад Конінський, Олександр Глущенко та Артем Красюк виконали сучасний танець, а записні красунчики Аркадій Бойко, Артем Меделян і Руслан Паршин в пародії на «Quest Pistols» дивуватися: "Зачем вы, девушки, красивых любите?"
   Складні взаємини в зірковій родині Пугачової-Кіркорова-Галкіна майстерно проілюстрували Юлія Касьянова, Артем Назаренко та Денис Депін. Завершили концертну програму пісня-привітання від Діани Білик та загальний вихід всіх учасників. А святковий вечір продовжився довгоочікуваною дискотекою.
   Дякуємо всім учасникам концерту, вчителям і вихователям, які допомагали їм готуватися, та із задоволенням ще раз вітаємо всіх з Новим роком!
    Фоторепортаж про подію дивіться в наших альбомах
Переглядів: 749 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2011  »