Середа, 20.09.2017, 01:21

Головна » 2017 » Червень » 29 » Наші вітання!
Наші вітання!

З 08 по 19 червня на базі санаторію «Борисфен» в місті Очакові Миколаївської області проходив VIІ Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості «Єдина родина». Понад 1000 вихованців позашкільних та навчально-виховних закладів України виборювали перемогу у різних номінаціях: хореографія, вокал, декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво, театри мод, читці-декламатори, авторська поезія, оркестри та ансамблі народних інструментів, фольклорні колективи, циркове мистецтво.
   У складі народного художнього колективу студії вокального мистецтва «Антарес» (керівник О. С. Дороганич) у заході брала участь п'ятикласниця школи-інтернату Владислава Умрихіна. Насичена фестивальна програма містила прослуховування та майстер-класи від ведучих фахівців України, розваги та драйвові вечірки, виставки, екскурсії, нові знайомства, Чорне море, добрий настрій та приємні спогади…

З 8 по 12 червня 2017 року тривали конкурсні прослуховування вокальних колективів. Наші земляки задали високий стандарт виконавської та сценічної майстерності та заслужено перемогли. Всього дві групи «Антаресу» та його солісти вибороли чотири перших та одне третє місця. Наші вітання! Керівник колективу-переможця отримав подяку організаторів за високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток художньо-естетичного напряму в позашкільній освіті.
   Ми вітаємо Владиславу з підкоренням чергової сходинки на шляху становлення як вокалістки. Її обдарування визнані у місті та області, поступово стають відомі на рівні України. Навесні Влада була учасницею VII Всеукраїнського телевізійного дитячого пісенного фестивалю конкурсу «Соловейко України» та за його підсумками брала участь у програмі «Ранкова кава» Кіровоградського телебачення. Бажаємо успіхів!
Переглядів: 31 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2017  »