Четвер, 18.01.2018, 16:49

Головна » 2011 » Травень » 2 » Нагородження переможців конкурсу «Великодня радість»
Нагородження переможців конкурсу «Великодня радість»
   До своїх роковин Всеукраїнський благодійний фонд «Дорога майбутнього» організував для всієї дітвори фестиваль-конкурс «Великодня радість». До розгляду приймалися роботи в самих різних номінаціях – від малюнка, декоративно-прикладного мистецтва і об'ємної композиції до фото- і відеоробіт, а також літературних творів на запропоновану тематику. Всього на конкурс було відправлено 188 робіт з 26 навчальних закладів України. Були визначені 10 переможців: гран-прі в номінації «апплікація» виборола колективна робота гуртківців центру позашкільного виховання «Оріон», виготовлена під керівництвом Олени Леонідівни Балинської та Лариси Олександрівни Пустільнікової. Ура!
   29 квітня переможців, яких представляли п'ятикласниці Надя Кобець, Христина Кім, Юля Мельник та шестикласниця Тоня Нікітенко, було нагороджено у відкритому після капітальної реконструкції дитячому оздоровчому центрі «Славутич» в місті Переяслав-Хмельницкому Київської області, який вже до дня захисту дітей прийме діток для оздоровлення і відпочинку.
   Протягом 27-29 квітня в «Славутичі» відбулися майстер-класи з писанкарства, фотодокументальна виставка до дня Перемоги, концерт за участю відомих зірок естради і дитячих колективів. Під егідою акції «Єдина Україна: Схід і Захід разом» гості і учасники створили всеукраїнську рушниковую доріжку, з'єднавши рушники з різних регіонів України Саме в ці святкові дні рік тому Всеукраїнський добродійний фонд «Дорога майбутнього» почав свою роботу. За цей рік була налагоджена співпраця з великою кількістю шкіл-інтернатів, у тому числі Кіровоградською, для поліпшення процесу соціалізації дітей, реалізації їх творчого і професійного потенціалу. З літа 2011 роки «Славутич» прийматиме у себе дітей круглий рік. Тут створена бібліотека, комп'ютерний зал, хореографічні класи, кімнати відпочинку, тенісний корт і навіть кінотеатр. Будується басейн і амфітеатр. Тому не дивно, що голова Київської облдержадміністрації Анатолій Прісяжнюк пророкував «Славутичу» стать другим «Артеком».
   Дякуємо голові правління Фонду Любові Полежай, представнику Фонду в Кіровоградській області Вікторії Вагжановій, Архієпископу Переяслав-Хмельницькому Олександру за організацію конкурсу та відпочинку дітей у святкові дні.
Переглядів: 253 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2011  »