Вівторок, 22.01.2019, 12:55

Головна » 2018 » Грудень » 20 » Музичне свято у 3Б класі
Музичне свято у 3Б класі

Артистичні діти 3Б класу дуже люблять музичне мистецтво. Аби допомогти їм реалізувати свої здібності, 13 грудня вихователь Т. В. Кулікова та учитель музики Т. Г. Пугач влаштували свято «Величчя музики, вершись!», на яке третьокласники запросили своїх батьків, а також учнів 3А та 4А класів.
   Вокальний ансамбль підготував нові пісні Н. Май «Мелодії добра» і «Цвіркунчик», а пісню «Щастя», що Анастасія Кравченко, Софія Щекотіхіна, Поліна Чудінович, Поліна Гончаренко, Поліна Лєбєдєва, Данил Бойко, Ксенія Авдієнко заспівали у фіналі, третьокласники доповнили власними рядками:
А що таке щастя? То співи і танці, бо з музикой завжди веселе буття.
А що таке щастя? То пісню любити і з музикой в серці любити життя!
   Юні декламатори Влад Ліщинський, Данил Бєліков, Всеволод Шулешко, Дмитро Береза, Микита Ланецький, Богдан Маслянка, Артем Васильєв, Артем Рибченко, Олег Сарахман виразно і натхненно читали присвячені музиці вірші.
   Із захопленням глядачі сприйняли виступ юного акордеоніста Івана Руденка, який лише перший рік навчається у музичній школі і здивував публіку виконанням новорічних п’єс «Jingle Bells» та «В лесу родилась елочка»:
А ось виконавець – він знає, як чемно вдихнути життя у ті знаки таємні.
І що він не робить – співає чи грає, написана музика враз оживає.

«А як розквітає чудово музика з барвами ритму і слова» продемонстрував Тимофій Шкуратюк. Він сольно заспівав улюблену пісню свого тата «Я иду по улице в зеленом пиджаке» з репертуару В. Цоя та викликав тривалі гучні оплески усіх гостей.
   Ритмічно, синхронно, із піднесеним настроєм третьокласники станцювали запальний танок у стилі «диско», який розучили разом з хореографом В. М. Захаревич. Також впродовж свята діти із задоволенням розгадували загадки і ребуси.
   «Музика — це найвиразніша мова… В світі усьому знайде слухача без словника і перекладача...» Маленькі співаки уперше включили до репертуару пісню англійською «Don't Worry, Be Happy». Які б неприємності ні траплялися у твоєму житті, будь спокійним і щасливим – саме за цим правилом учні 3Б класу намагаються будувати стосунки у своєму дружному колективі.
   Наприкінці свята третьокласники подарували своїм гостям власноруч виготовлені сувеніри – чарівні кольорові нотки як символ любові до музики. Батьки були щасливі і розчулені та дякували дітям і педагогам за отримане задоволення!
Величчя музики, вершись! Палай, святкуй, здіймайся й падай!
Так, щоб забулись згоди й зради. Усіх нас підіймай увись!

Переглядів: 25 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2018  »