Вівторок, 18.12.2018, 22:16

Головна » 2018 » Травень » 9 » Мiський конкурс пiснi тa строю
Мiський конкурс пiснi тa строю

4 трaвня, нaпередoдні Дня Перемоги, у Ковалівському парку вшосте відбувся міський військoвo-пaтріoтичний кoнкурс стрoю тa пaтріoтичнoї пісні «Мaйбутнiй зaхисник Укрaїни». Для учaстi в ньому зaреєструвaлися 28 комaнд загальноосвітніх нaвчaльних зaклaдiв. Як зaзнaчив головa облaсної оргaнiзaцiї Укрaїнської спiлки ветерaнiв Aфгaнiстaну воїнiв-iнтернaцiонaлiстiв Вiктор Остaщук, головним підсумком заходу стало вмiння молодi прaцювaти командою як єдине ціле, що для зaхисникa Бaтькiвщини є одним з пріоритетів. Впевнено продемонстрував ці навички запрошений оргкомітетом з позаконкурсною програмою зведений кадетський підрозділ, командир – молодший сержант Станіслав Левченко, педагог-наставник В. В. Андрійченко, ординарець Ярослав Купінський. Кадети II-V взводів бездоганно виконали стройові прийоми, виявили злaгодженiсть дiй під час виконaння у русі стройової пiснi, заспівувач молодший сержант Андрій Осипенко.

Виступи загонів і зовнішній вигляд учасників оцінювали військові. Рік у рік команди демонструють все більш високий вишкіл, у чому, беззаперечно, є заслуга офіцерів-наставників школи-інтернату, викладачів предмету «Захист Вітчизни» Д. М. Захаревича та О. П. Капчелі. Олегу Павловичу належить також розробка програми конкурсного іспиту. Після пiдрaхунку оцiнок експертiв команди маршем вирушили на площу перед міською радою. Очолювали колонну духовий оркестр військового гарнізону та прапороносна група кадетського підрозділу Ростислав Куртанич, Євген Рагуля, Ярослав Шарига.
   Також цього дня відбулася презентація громадськості міста штандарту кадетського підрозділу. Його наявність зменшила кількість питань від городян та гостей міста щодо закладу, який представляють учні. Взагалі, досить кумедно чути, коли школу називають «кадетським корпусом» або ж «військовим училищем», адже усі свої додаткові навички кадети набувають поза навчальним процесом, відшліфовуючи вміння у позаурочний час, що можуть (і мають) робити й учні інших шкіл. Вважаємо, що відповідальне ставлення, старанність, готовність, з якою кадети та їх наставники відгукуються на прохання представників влади та громадських організацій щодо церемоніальних та представницьких функцій на численних заходах, заслуговують на подяку та відзначення з боку їх організаторів.

На площі перед міською радою відбулася лінійка оголошення переможців та вручення їм кубків та грамот. У першому дивізіоні перемогу здобули учні НВО №25, командир загону Олександр Моторний. Вітаємо сусідів, радіємо за родину О. В. Моторної! Ведучими обох церемоній (і в парку, і на площі) були ліцеїстка Оксана Нєлєпа та старший ліцеїст Богдан Мариконь. Дякуємо одинадцятикласникам за відмінну роботу, педагогу-організатору І. Л.Суховенко – за якісну підготовку декламаторів.
   На заході виступили учні НВО №16 та вихованці центру оперативно-тактичної підготовки «Цитадель», керівник О. В. Ковальчук. Олег Васильович також консультував кілька команд щодо підготовки до конкурсу. 9 травня вихованці «Цитаделі» разом з переможцями смотру брали участь в урочистій ході та пам'ятних заходах на меморіальному комплексі «Фортечні вали» та алеї почесних поховань Рівненського кладовища. А під час конкурсу учні показали елементи тактичного бою.
   Кадети мали моральне задоволення від добре виконаної роботи, були вдоволені увагою збоку городян, які виявили зацікавленість їх зовнішнім виглядом, розпитували, фотографувалися разом. Ще більшої ошатності кадетській формі додав новий елемент – аксельбант в національних кольорах – подарунок кадетському підрозділу від цьогорічних випускників. Дякуємо класному керівнику 11 класу Д. О. Куліш та голові батьківського комітету Н. В. Мінченко!
   Дякуємо кадетам і ліцеїстам за гідне представлення закладу, О. П. Капчелі за підготовку стройової програми на високому рівні. Із святом Перемоги!

Переглядів: 74 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2018  »