П`ятниця, 16.11.2018, 11:02

Головна » 2018 » Жовтень » 18 » Міські заходи з нагоди Дня захисника України
Міські заходи з нагоди Дня захисника України

У обласному центрі за підтримки Українського культурного фонду відбувся Національний фестиваль-конкурс дитячої, юнацької та молодіжної творчості «FEST миру, радості, добра». У складі імідж-центру «Ольга» у фестивальних заходах брала участь п'ятикласниця школи-інтернату, ліцею «Сокіл» Катерина Куделя. 12 жовтня в програмі фестивалю був День добрих справ, під час якого у Кіровоградському обласному художньому музеї стартував благодійний аукціон. Лотами аукціону були чотири скульптурні роботи, які Катя виконала у авторській ексклюзивній техніці, та предмети декору для кухні та кімнати, виготовлені разом з мамою Інною Сергіївною. Твори талановитих майстринь привабили багатьох глядачів і спонукали міського радіожурналіста Василя Левицького на інтерв'ю з Катею та Інною Сергіївною для програми «Маленька зірка».
   Наступного дня під час фінального концерту фестивалю Катерина із іншими юними моделями презентувала чудовий номер «Зі скрині», а зібрані на благодійному аукціоні кошти оргкомітет конкурсу передав кавалеру ордена «За мужність» ІІІ ступеня Юрію Сергійовичу Савельєву, який потребує реабілітації після операції на лівій руці. Сержант Юрій Савельєв – колишній військовослужбовець за контрактом 3-го окремого полку спеціального призначення добре відомий колективу нашого закладу: свого часу в школі було проведено благодійний ярмарок для підтримки родини бійця.

14 жовтня за ініціативи депутата міської ради Олександра Цертія відбулися народні гуляння на Козачому острові: майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва, перегони на скеледромі, лицарський турнір, караоке-конкурс, частування козацьким кулішем. Випускник школи молодий стиліст Олександр Нікітін під час майстер-класу допомагав юним відвідувачкам свята створити новий імідж.
   Учасником заходу був також ЦОТП «Цитадель». Інструктори центру організували для охочих заняття зі стрілецької підготовки у пересувному тирі та продемонстрували екіпіровку та озброєння. Скористався нагодою засвідчити свою пошану педагогу-наставнику Олегу Васильовичу Ковальчуку колишній кадет VI взводу ліцею «Сокіл», зараз - вихованець навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна Станіслав Яценко.

Втретє відпочивальники на Козачому острові мали змогу помилуватися результатами участі школярів у проекті «Мальовнича скринька». Тема цьогорічних композицій, виконаних на склі у 3-D форматі – «Квітуча країна очима дітей». Своє бачення успішної процвітаючої країни представили вихованці гуртка «Український сувенір» Іван Мєдвєдєв та Тарас Теліжняк, керівник Л. І. Мандрик. У нагороду хлопці отримали від ініціатора проекту депутата Кіровоградської міської ради Олександра Цертія подарунковий сертифікат на придбання матеріалів для творчості. Бажаємо подальших успіхів Людмилі Іванівні та її вихованцям!
   Святкували День українського козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці й у мікрорайонах міста. На Кущівці урочистості збіглися із святом мікрорайону. До розважальної програми з виставкою сучасного військового спорядження, що дуже зацікавила хлопчаків, долучився ЦОТП «Цитадель», а у показових виступах майстрів єдиноборств брав участь кадет VI взводу Нікіта Шишков. Зі святом!

Переглядів: 14 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2018  »