Вівторок, 22.01.2019, 13:13

Головна » 2018 » Грудень » 4 » Місячник української писемності та мови
Місячник української писемності та мови

У навчальному закладі завершився Місячник української писемності та мови. На його початку був проведений День грамотності, під час якого старшокласники та вчителі-мовники долучилися до всеукраїнської акції з написання диктанту українською мовою.

У шкільному читальному залі бібліотекарі Н. П. Красножон та Т. О. Куженко знайомили охочих із віртуальною виставкою «Коштовний скарб народу». Третьокласники змагалися у мовно-літературному конкурсі «Кращий знавець рідного слова». Учні школи брали участь у міських етапах олімпіади з української мови та літератури, Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка. Маємо приємну нагоду ще раз привітати «олімпійського» призера Андрія Семенова та вчителя української мови О. Є. Шапаренко!

В рамках місячника вихованці ІІІ докадетського взводу з педагогами-наставниками Н. Ю. Суховою та В. В. Андрійченком побували на ознайомчій екскурсії у Кіровоградській обласній науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського. П'ятикласників на бібліотечний урок запросили працівники бібліографічного відділу, які розповіли про завдання, структуру та правила бібліотеки як установи культури. Дуже розважила хлопців розгорнута в фойє виставка «Металоморфизми Євгенія Василевського». Захід сприяв підвищенню загальної культури вихованців військово-спортивного напрямку освіти.
Переглядів: 21 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2018  »