Субота, 18.11.2017, 00:11

Головна » 2017 » Жовтень » 31 » Майбутня слава Кіровоградщини
Майбутня слава Кіровоградщини

«Кожна дитина талановита, головне – допомогти їй знайти себе!» – стверджують фахівці видавничого центру «Перлина». Аби підтвердити цю думку, вони започаткували Всеукраїнський проект «Майбутнє України – талановиті діти», метою якого є виявлення і підтримка обдарованої молоді та створення серії унікальних книг, сторінки яких сяють розмаїттям дитячих талантів. Нинішнього року можливість представити свої роботи, творчі здобутки, досягнення та успіхи в різних напрямках розвитку, презентувати свій регіон та себе як цікаву особистість була надана дітям Кіровоградщини.
   Адміністрація школи-інтернату, ліцею «Сокіл» надала персональні рекомендації учням, що яскраво проявили себе в спорті та мистецтві, батьки підтримали претендентів, і минулих вихідних у Кіровоградській обласній філармонії відбулася урочиста презентація інформаційно-іміджевої збірки «Майбутнє Кіровоградщини – талановиті діти» та церемонія нагородження номінантів. Переповнена зала зібрала розумних, гарних, юних обдарувань з усіх куточків краю, яких емоційним, позитивним виконанням пісні «Ей, діджей!» вітали цьогорічні лауреати четвертокласники Назар Лісов та Єлизавета Бондарєва.

До книги увійшли численні здобутки, досягнення і перемоги, найяскравіші миті дитинства та юності учнів і випускників школи Ярослава Кіта, Андрія Семенова, Данила Баші, Олександра Сергієнка, Валерія Джибу, Анастасії Малиш, Валентини Мицу, Дениса Каплунова, Романа Юрченка, Владислава Жабка, Ольги та Валерії Бровко, Володимира та Євгенія Рудченків, Валерії та Христини Кім. Серед юних дарувань, що своїми світлинами прикрасили сторінки книги, є талановита важкоатлетка – колишня учениця школи Ольга Пікаш. Також у виданні міститься інформація про діяльність провідних мистецьких колективів області, у тому числі ансамблю сопілкарів с. Аджамка, до успіхів останніх чотирьох років якого причетний випускник школи Альбертус Синяєв.
   Вітаємо наших лауреатів, зичимо подальших успіхів та нових творчих здобутків! Дякуємо батькам, котрі всебічно допомагають дітям розвивати творчі здібності!
Переглядів: 31 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2017  »