Середа, 20.09.2017, 01:19

Головна » 2017 » Червень » 2 » Літо квапиться до нас!
Літо квапиться до нас!

Цьогорічне свято завершення навчального року, якого з нетерпінням чекали не тільки школярики, а й, зізнаємося, вчителі також, припало на перший день літа - День захисту дітей. Дружба і злагода панували в ті хвилини на шкільній лінійці та єднали всіх присутніх.

Першим із успішним завершенням навчання учнів привітав директор закладу С. Д. Сторчаус. «Похвальні листи» за відмінне навчання отримали учні 3А класу Данило Баша, Єлізавета Бондарєва, Сергій Пустовий, учні 3Б класу Валерія Кім, Анастасія Малиш, Маріанна Ануфрієва, Марина Бахмуцька, Дмитро Осипов, учні 3В класу Катерина Куделя, Марія Мельникова, Павло Статовський, Іван Богов, учні 3Г класу Максим Дубовик та Вікторія Черепанова, учні 4А класу Микола Іваненко та Катерина Жерелюк, учні 4Б класу Іван Ушаков та Андрій Городецький, учні 4В класу Вадим Літвінов та Дар’я Шевченко. Вітаємо й бажаємо не втрачати завойовані висоти!

Цього разу на лінійці не було старшокласників. Проте початкова школа мала своїх випускників. Четвертокласники прозвітували своїм батькам, вчителям, молодшим товаришам про власні здобутки за чотири шкільні роки, а першачки привітали їх із початком нової сторінки шкільного життя, пораділи теплу, сонечку і хмаркам, чарівній веселці, росяним квітам, пісням і друзям - початку чудових канікул! Веселим співом зібрання привітав вокальний ансамбль «Даринка», керівник Т. В. Гаврилова.

Учні вшанували працю своїх вчителів і з вдячністю вручили їм квіти. А межу між весною і літом, між шкільною порою і канікулами, зрештою, між дитинством і юністю провів Останній дзвінок. Право дати його було надано першокласниці Анастасії Буровій та випускнику 4Б класу Андрію Городецькому.
   Дорогі діти! Не розгубіть ті паростки добра, справедливості, чесності, що є у ваших серцях. Нехай стежини, які поведуть вас до нових знань, осяє яскраве світло перемог, а якщо у Країні Знань ітимуть дощі, то лише «зоряні». Веселих всім канікул!

Переглядів: 60 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2017  »