Вівторок, 19.06.2018, 03:39

Головна » 2018 » Червень » 7 » Літня кадетська школа. День третій
Літня кадетська школа. День третій

Ранок третього дня Кадетської школи 6 червня був доповнений інструктажем з техніки безпеки під час походу – кадетам випала мандрівка-розвідка передмістям за маршрутом, розробленим І. С. Черчелюком. Особовий склад з наставниками В. В. Андрійченком, І. С. Черчелюком, Г. В. Андрійченком, Д. С. Гамлійом, О. П. Капчелею та Д. М. Захаревичем вишикувався у похідну колонну та рушив з маршрутом Діброва десантників – озеро Козачок – балка в р-ні Солдатських ставів – Другі джерела – діброва та водойма поблизу бази відпочинку «Гірняк».

Рух по складках місцевості став для кадетів тренуванням вправності та витривалості, які інструктори та наставники перевірили під час командних змагань з військово-технічних вправ: долання перешкод плазом, метння гранати у ціль, виконання вправи «Підготовка до бою лежачі» тощо.

Зворотня дорога пролягала новим маршрутом, і справжнім оазисом на своєму шляху мандрівники сприйняли дуже ошатний мальовничий майданчик біля водного об'єкта «Кошаче око». Всі із радістю перепочили, бо випробування цього дня випало справді виснажливим. Проте було й чим пишатися – денна програма усіма успішно виконана, поборені власні «не хочу» та «не можу», загартовані дух, тіло і сила волі. Так тримати!
   Керівники походу дякують за суттєву допомогу випускнику школи, колишньому кадету – студенту інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету Дмитру Авксентьєву.

Переглядів: 17 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2018  »