Субота, 21.07.2018, 02:40

Головна » 2018 » Червень » 8 » Літня кадетська школа. День четвертий
Літня кадетська школа. День четвертий

Ранок четвертого дня кадетської школи почали звичайні регламентні моменти. Після шикування та інструктажів – зарядка. До традиційних вправ із ЗФП та пробіжки, якими навантажує вихованців Г. В. Андрійченко, інструктори-ліцеїстки додали ігрові моменти та танцювальну руханку. Потім кадети мали сніданок: гречана каша, масло, печиво, чай.

Програма дня була дещо скоректована з огляду на візит до навчального закладу делегації педагогів Лисичанської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Луганської області, яка перебувала у місті з метою вивчення досвіду патріотичного виховання учнів. Гості побачили прийоми стройової підготовки: шикування на плацу; винесення прапорів та штандарту кадетського підрозділу, командир прапороносної групи молодший сержант Андрій Ісаєв; рапорти інструктора Кадетської школи старшого ліцеїста Ірини Мілецької та командира парадного підрозділу молодшого сержанта Станіслава Левченка; (інструктори ЦОТП «Цитадель» Андрій Ісаєв, кадет IV взводу та Богдан Путніков, учень НВО №18, керівник О. В. Ковальчук); марш із штатною стройовою піснею IV взводу (наставники О. П. Капчеля, Є. П. Горенко).

Вихованці профільного загону з Д. М. Захаревичем показали стрільбу у тирі з пневматичної зброї та специфічні дії, їй супутні; навички стрільби зі страйкбольної зброї кадети продемонстрували під керівництвом О. В. Ковальчука. Делегація гостей продовжила знайомство із закладом у супроводі директора школи С. Д. Сторчауса, а особовий склад підрозділу на реалізацію програми Кадетської школи похідним маршем відбув у розташування стрілецького батальйону в/ч 3011 Національної гвардії, де підполковник Ю. А. Ізрайлов та старший єфрейтор С. А. Ткаченко дуже детально ознайомили кадетів з умовами функціонування батальйону. Дякуємо за співпрацю та задоволення цікавості юнаків специфічними особливостями побуту та служби нацгвардійців.

Переглядів: 28 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2018  »