Вівторок, 18.12.2018, 22:45

Головна » 2018 » Листопад » 12 » Ліцеїсти навчалися парламентаризму
Ліцеїсти навчалися парламентаризму

8 та 9 листопада лідери шкільного самоврядування брали участь у роботі ІІ сесії ХІІ скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей. Під час пленарного засідання, що відбулося в сесійній залі обласної ради, депутати ліцеїсти IV взводу Андрій Осипенко та Олександра Пилипенко, а також випускник школи Владислав Жабко зустрілись з очільниками Кіровоградської області головою Кіровоградської обласної ради О. А. Чорноіваненком, першим заступником голови КОДА С. П. Коваленком, заступником начальника управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Л. Ф. Шатною, отримали від них настанови та поради.
   В рамках школи дебатів юні депутати обговорили тему «Мистецтво дебатів як засіб формування навичок, необхідних для досягнення життєвого успіху в сучасному демократичному суспільстві» та мали навчально-практичні заняття з елементами тренінгу. Директор Кіровоградського ОЦДЮТ Г. П. Суркова презентувала юним депутатам навчальну програму обласної школи лідерів «Громадянська освіта», а представники районних (міських) парламентів – свої проекти на здобуття премії обласної ради «Активна генерація». Переможці були визначені шляхом таємного голосування.

Парламентарії звітували про роботу, доповідали про потреби та здобутки свого місцевого парламенту, працювали у комісіях та складали план дій на наступний міжсесійний період. Також школярі написали ХVІІІ Всеукраїнський диктант національної єдності, який приурочено до Дня української мови та писемності. Завершувала сесійний день розважальна програма. Робота в ОПД сприяє формуванню в молоді активної життєвої позиції.
Переглядів: 14 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2018  »