Субота, 18.11.2017, 00:12

Головна » 2017 » Листопад » 1 » Культурно-просвітницькі заходи
Культурно-просвітницькі заходи

Школа-інтернат, ліцей «Сокіл» активно співпрацює із закладами культури міста задля естетичного, духовного, морального виховання учнів. 31 жовтня учні 1В класу з педагогами та О. М. Остапенко побачили в обласному ляльковому театрі оригінальну інтерпретацію всесвітньовідомої народної казки «Колобок». В історії, яку розіграли веселі пекарі, рум'яний Колобок зустрічає на своєму шляху різних звірів, що пропонують йому власний спосіб життя. Врешті решт і головний герой, і маленькі глядачі зрозуміли, що в житті треба знайти лише свою дорогу і співати тільки свою пісеньку. Після вистави першачки з радістю сфотографувалися із улюбленими ляльками та щиро подякували артистам за майстерну гру.

1 листопада учні 2Б класу завітали до Кіровоградського обласного художнього музею. Вихованці Т. В. Кулікової із великим задоволенням переглянули презентовані їм експозиції «Сакральне мистецтво» та «Мистецтво ХVІІІ – початку ХХ століть», щиро та емоційно реагували та розповідь екскурсовода Олег Юрченко та представлені мистецькі твори.

Велике захоплення та чимало запитань викликала у дітей виставка «Україну Світу» з колекції Музею історичного культурного надбання «ПЛАТАР». Хлопчиків, що цілком природно, більше зацікавила зброя, а дівчат – прикраси та орнамент на кераміці.

Найбільше дітлахів вразила картина польського художника-баталіста Войцеха Коссака «Кривава неділя у Петербурзі 9 січня 1905 року», а виставку голограм «Археологічні скарби України» вони взагалі сприйняли як справжнє казкове чудо.

Задоволення від живого спілкування отримали всі – і відвідувачі, і екскурсовод, а Тетяна Володимирівна заслужено похвалила другокласників за уважність та чемну поведінку. Дякуємо заввідділом туристично-краєзнавчої та інформаційної роботи обласного художнього музею Олегу Григоровичу Юрченку за майстерне вміння викликати в дітей цікавість до історії та мистецтва.

Переглядів: 17 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2017  »