Середа, 12.12.2018, 19:15

Головна » 2010 » Листопад » 9 » «Країна, дружня до дитини»
«Країна, дружня до дитини»
    Під такою назвою з 19 жовтня по 7 листопада в «Артеку» пройшла 12 зміна 2010 року.

2010 рік – Міжнародний рік зближення культур. Через широкий спектр интелектуально-пізнавальних ігор і культурно-мистецьких заходів учасники зміни знайомилися з основними положеннями міжнародних і державних документів, що стосуються прав дитини. Програми зміни направлені на усвідомлення дитиною себе вольною і відповідальною за свої вчинки особою, громадянином своєї країни. 24 жовтня, в Міжнародний день Організації Об'єднаних Націй, в «Артеку» стартував проект «Голос дитини», в рамках якого відбулися бесіди-вікторини «Вчимося толерантності», «Маленьким дітям великі права», диспути «Не будь байдужим», «Поспішайте робити добро», ігрові програми «Всі різні – всі рівні», екологічні акції «Ми за чисту планету».
    Завершилася акція «Голос дитини» написанням дітьми листа Президенту України. У ньому підростаюче покоління поділилося своїми думками про те, якою повинна бути наша країна Україна. «Ми хочемо бачити нашу Україну сильною державою, економічно стабільною, з міцними міжнародними зв'язками, здоровою нацією і високим соціальним рівнем життя, - написали хлоп'ята в своєму листі. - Ми звертаємося до Вас, шановний Віктор Федорович, з проханням звернути увагу на проблеми дітей і молоді, тому що здорові, благополучні, гармонійно розвинені діти – це гарантія гідного майбутнього України».
    Лист-звернення до Віктора Януковича, вручений постійному Представнику Президента України в АР Крим Віктору Плакиде, підписали Діана Білик, Іван Шеремет, В’ячеслав Доматашенко. Разом з іншими артеківцями вони брали участь в заходах, присвячених Міжнародному дню Чорного моря, у святі спорту, музичному конкурсі, добродійних акціях, змаганнях санітарних постів, марафоні ерудита, танцювальному конкурсі та інших захоплюючих програмах. До школи наші учні повернулися з новими враженнями, вміннями та нагородами за участь в артеківських акціях.

Переглядів: 952 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2010  »