Понеділок, 22.01.2018, 04:52

Головна » 2012 » Жовтень » 1 » Книга як засіб зустрітися з дивом
Книга як засіб зустрітися з дивом

30 вересня згідно з Указом Президента України від 14.05.1998 № 471/98 відзначається Всеукраїнський день бібліотек. До цього свята була приурочена виховна година «У храмі книги» для учнів 8 кл. (вих. Н. Т. Кобець), проведена у читальному залі шкільної бібліотеки завідуючою Н. П. Красножон. За мету заходу Надія Порфирівна мала показати роль і значення книги в житті людини та ознайомити учнів із новинками сучасної дитячої літератури. Образна та захоплююча розповідь Надії Порфирівни – філолога за фахом – переконала учнів, що книга є великим дивом, створеним людиною. Маленькі дітки, які ще не вміють читати, із задоволенням роздивляються малюнки до казок, слухають цікаві історії, що читають їм матусі й бабусі. Подорослівши, діти щодня мають справу з книгою в школі та вдома, з її допомогою пізнають світ, дізнаються про події минулої доби і навіть можуть зазирнути у майбутнє.

Надія Порфирівна презентувала восьмикласникам книжкову серію Валерія Воскобойнікова «Жизнь замечательных детей», що містить 25 нарисів про дитинство великих людей, точніше, розповідає про те, як само великі стали великими. І головними чинниками були книги і неспокійна натура, дарована природою. Саме вчасно прочитана книга пробуджує неспокійну людську натуру, і приклад тому - чи не всі двадцять п'ять біографій обдарованих дітей, що стали згодом великими людьми. Чи було їх дитинство щасливим? Формально - далеко не у всіх. Так, майбутньому великому байкарю Івану Андрійовичу Крилову довелося заробляти своєю працею і утримувати велику родину вже в 11-річному віці. Але кожному з них у свій час було подаровано долею велике чудо - та сама Книга, яка відкрила їм невідомий чарівний світ, книга, завдяки якій не тільки чудові діти, але й всі читаючі люди на світі зустрічаються з дивом.
   Дякуємо за цю можливість - долучитися до дива - любим працівникам бібліотеки Надії Порфирівнї Красножон та Маргариті Георгіївні Радецькій і радо вітаємо їх зі святом, як це зробили учні 3А класу, які разом з класним керівником Ж. Л. Скринько та вихователем О. В. Яковлевою подарували шкільній бібліотеці дитячу книгу!
Переглядів: 221 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2012  »