Субота, 18.11.2017, 00:04

Головна » 2017 » Червень » 15 » ХІ Міжнародний благодійний фестиваль «Назустріч мрії» в Болгарії
ХІ Міжнародний благодійний фестиваль «Назустріч мрії» в Болгарії

З 8 червня асоціація «Соціальний захист» проводить на базі міжнародного дитячого табору «Альбатрос» в Болгарії XI Міжнародний благодійний фестиваль дитячої творчості «Назустріч мрії». Вісім разів вихованці школи-інтернату, ліцею «Сокіл» ставали переможцями фестивалю у різних номінаціях: хореографія, вокал, оригінальний жанр. Цього разу запрошення провести незабутні канікули на Чорноморському узбережжі Болгарії отримав шкільний вокаліст Денис Каплунов. У очікуванні конкурсних випробувань талановиті діти з дитячих будинків, шкіл-інтернатів та переселенці зі Сходу України мають казковий відпочинок, насолоджуються морем та оздоровлюються, набувають сил та заводять нових друзів, а також мають творчі заняття з фахівцями – членами журі фестивалю.

Одним із спеціалістів, що запрошені оргкомітетом до суддівства, є керівник ЗХА «Алегро» Ю. В. Мілентій. Для танцюристів та всіх охочих Юрій Васильович проводить майстер-класи з народної хореографії. Серед членів журі також Андріс Капіньш – голова, Марта Адамчук, учасники гурту «Клей Угрюмого», переможець телешоу «Майдан’s» у складі кіровоградської команди Семен Жигалін, а на гала-концерт, аби виступити разом з лауреатами, завітають відомі українські артисти Міла Нітіч, Гарік Бірча, Юрій Годо, Світлана Тарабарова, інші.

Конкурсна програма розпочинається 16 червня. Бажаємо Денису переможно пройти випробування, Юрію Васильовичу - успішно здолати труднощі у визначенні кращих з кращих юних талантів. Хай щастить!
Переглядів: 69 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2017  »