Понеділок, 17.12.2018, 06:47

Головна » 2012 » Січень » 6 » Канікули
Канікули

Міські установи та організації продовжують опікуватися інтернатом, намагаючись дозвілля учнів, що під час канікул перебувають в школі, зробити цікавим і змістовним. 2 січня ми отримали запрошення від центральної міської бібліотеки взяти участь в благодійній акції для дітей-сиріт та дітей з багатодітних сімей. В чудовій атмосфері свята, яку створили працівники бібліотеки, відбулося спілкування дітей з представниками доброчинних організацій Ірландії. Учні дізналися чимало цікавої інформації про цю північну країну та її народ та отримали подарунки від благодійників. Дякуємо!
    4 січня спеціально для вихованців школи-інтернату в Інтернет-центрі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського викладач історії та психології Родіон Зантарія провів тренінг-бесіду на тему „Особистість та Інтернет. Реальність людського життя”. Разом з дітьми учасниками цього експериментального заходу, який проводився під музичний супровід, були вихователі Л. І. Бугайова та О. М. Остапенко.

5 січня з різдвяними подарунками в школі побували маркетолог банку «Надра» (одного з засновників Всеукраїнського благодійного фонду «Дитячий світ») Тетяна Миколаївна Волкорєзова та її тезка Тетяна Миколаївна Луньова – активіст «Армії спасіння». В дарунок діти отримали канцтовари та приладдя для малювання, м'які іграшки та засоби особистої гігієни і, звичайно, пакунки з солодощами.
   Дякуємо всім нашим друзям! Нехай 2012 рік простелиться для Вас килимом добробуту, злагода та любов стануть запорукою усіх добрих справ, а щаслива доля постійно крокує поруч з Вами!
   P. S. А 11 січня чергове - вже четверте в цьому сезоні - запрошення безкоштовно відвідати установу наші учні отримали від адміністрації катка "Слайз". Красно дякуємо! Про кращий вид зимового відпочинку годі й мріяти!

Переглядів: 400 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2012  »