П`ятниця, 16.11.2018, 10:22

Головна » 2018 » Жовтень » 26 » Яскраві та веселі канікули
Яскраві та веселі канікули

Вихованці молодших груп ЗХА «Алегро», керівники Юрій Васильович та Наталія Володимирівна Мілентії, на запрошення Кіровоградської обласної філармонії відвідали лекторiй «Мистецтво» в рамках обласного проекту «Дитячий внесок в творчість міста». Діти переглянули просвітницьку концертно-ігрову програму «Хай добро перемагає», підготовлену Кіровоградським обласним центром дитячої та юнацької творчості. Глядачі щиро аплодували вихованцям народних художніх колективів – молодіжного клубу «Імідж», хореографічних ансамблів «Росинка» та «Час Пік», вокальних студій «Вікторія» та «Антарес». Дякуємо артистам за професійність та отримане глядачами задоволення, керівнику дитячої філармонії Ірині Олександрівні Полонській – за гостинність.

15 жовтня учні 4Б класу побували на майстер-класі у кондитерській «Веселi карамелі». Діти знов долучилися до створення улюблених ласощів та весело провели час. Класний керівник Л. М. Бесараб дякує батьківському комітету за організацію цікавого дозвілля учнів.

18 жовтня кадети І взводу - вихованці гуртка «Спортивний туризм», керівник Іван Петрович Поліщук, здійснили 10-кілометрову мандрівку-пікнік околицями міста.

24 жовтня у ЗХА «Алегро» було проведено ігрове заняття «Вітаємо найменших алегрівців!». Під час заходу відбулася подія, яку з нетерпінням чекали маленькі танцюристи – посвята у алегрівці. Її символічним втіленням стало вручення «корпоративного» значка хлопчикам та алегрівської стрічки у зачіску дівчаткам. Керівник ансамблю Н. В. Мілентії радіє першим успіхам малечі та дякує своїм помічницям – вихованкам старшої групи Олені Гебескул, Олександрі Криворучко, Єлизаветі Попелівській за організацію розважальної програми для малюків.

25 жовтня кадети стали учасниками інтерактивної гри «Захисник». Її організатором були Центр оперативно-тактичної підготовки «Цитадель», кер. О. В. Ковальчук та спортивний страйкбольний клуб «Горяча точка». Учасники мали змогу проявити рішучість, мужність, бійцівські риси характеру, відпрацьовували навички з військово-тактичної підготовки та отримали необхідні знання з прийомів практичної стрільби зі стрілецько-спортивної зброї.
   25 жовтня у Кіровоградській обласній бібліотеці для дітей ім. Т. Г. Шевченка відбувся відбірковий регіональний етап Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя». У концертній програмі на імпровізованій сцені свою вокальну майстерність демонстрували випускниця школи-інтернату Амелія Небесна та семикласниця Владислава Умрихіна. Рішенням журі Влада представлятиме Україну та наше місто на міжнародному фестивалі у Грузії, куди відбуває 5 листопада. Бажаємо успіху!
Переглядів: 24 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2018  »