Понеділок, 11.12.2017, 05:04

Головна » 2017 » Вересень » 12 » «Ярмарок талантів»
«Ярмарок талантів»

07 вересня на площі перед міською радою відбулася презентація гуртків позашкільних навчальних закладів та ЦЕВ при загальноосвітніх закладах міста. Керівники гуртків демонстрували не тільки досягнення своїх вихованців, а й власні здобутки і перемоги. Адже навчання і виховання дітей залежить від рівня знань і умінь вчителя. Гостям «Ярмарку талантів» було запропоновано переглянути кращі роботи гуртківців, узяти участь у майстер-класах, стати глядачами концертної програми. Свою експозицію для ознайомлення містян представив і ЦПВ «Оріон» школи-інтернату, директор О. Л. Балинська.

Дітлахи, які забажали відкрити та реалізувати cвoї таланти, отримали запрошення приєднатиcь дo твoрчих кoколективів. Дівчатка більш зацікавилиcь гуртками з хенд-мейду та малювання; майбутні чoлoвіки віддали перевагу конструюванню суден та літаків, картингу та рoбoтoтехніці.
   Захід відвідали учні 4Б разом з керівниками класу Н. Г. Геращенко та В. Ю. Дуднік. Вони отримали задоволення від перегляду виставки робіт декоративно-прикладного мистецтва, хореографічних та спортивних композицій. Чудово виступили у концерті шкільні вокалісти – четвертокласники Назар Лісов із Лізою Бондарєвою та шестикласник Денис Каплунов. Готові були продемонструвати свої навички з війcькoвої підгoтoвки кадети зведеного взводу, керівник О. П. Капчеля, проте через зміну регламенту заходу їх виступ не відбувся.

Нагадаємо, що з 15 вересня розпочинаються заняття в гуртках ЦПВ «Оріон», де кожна дитина може обрати собі заняття до душі, вибрати правильне, корисне та інформативне дозвілля.
Переглядів: 33 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2017  »