Субота, 21.10.2017, 14:56

Головна » 2017 » Жовтень » 3 » ІХ фестиваль молодіжної книги на вул. Дворцовій
ІХ фестиваль молодіжної книги на вул. Дворцовій

Інспектори патрульної поліції лейтенанти Сергій Ткаченко та Оксана Білоброва продовжують просвітницьку роботу у навчальному закладі. В рамках Всеукраїнського місячника «Увага! Діти – на дорозі» 25 вересня вони спілкувалися із школярами з теми безпеки дорожнього руху та відповідальності неповнолітніх за скоєне правопорушення. Учні отримали від правоохоронців книжечки «Твоя безпека» з порадами щодо дій в різних життєвих ситуаціях.
   Наступна зустріч з патрульними сталася 27 вересня під час вуличної акції «Readerland – читай креативно!». До участі в ній організатори – працівники Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва запросили кадетів VI взводу з педагогами О. В. Полуворченком та Н. Г. Брюховецькою. Прихильники літератури та читання знайомилися з представленими виставками та стендовими презентаціями, переглянули творчу програму.

Фестиваль молодіжної книги традиційно працював у форматі наметового містечка з тематичними районами. У Hand-made районі майстри декоративно-ужиткового мистецтва організували майстер-класи із створення сувенірів з різних матеріалів. На Виставковому проспекті кадетів привабив намет ІТ-простору «КОWО», де хлопці не лише побачили діючих роботів, але й спробували керувати ними.

На вулиці Безпеки, спорту та здоров'я учні брали участь у вікторині, яку підготували патрульні поліцейські, переглянули виставку вибухонебезпечних предметів управління ДСНСУ в Кіровоградській області та презентацію центру оперативної тактичної підготовки «Цитадель». Також кадетам сподобалася презентація Центру єврейської культури. Учні гарно відпочили, кожен знайшов на фестивалі свою книгу і свою розвагу.

Переглядів: 25 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2017  »