Вівторок, 19.06.2018, 03:43

Головна » 2018 » Травень » 22 » Гучна прем'єра
Гучна прем'єра

21 травня творче об’єднання хореографічних колективів «Сузір’я зразкових» вшосте звітувало перед громадськістю міста про свою діяльність. Найважливішими і найдоброзичливішими глядачами дійства, що відбулося на сцені обласної філармонії, були неперевершені батьки танцюристів – порадники, натхненники, співавтори проекту «Танцюємо з батьками!», який подарував всім учасникам море позитивних емоцій, шалену енергетику та чудовий настрій. Переглядом відеозвіту цьогорічного флеш-мобу ведуча Н. В. Мілентій запропонувала розпочати VI звітний концерт.

Плідна співпраця хореографічних колективів управління освіти МРК втілилася у театралізовану програму «Подорож Кульбабки» (автор лібрето Павло Чорний, режисер Євгенія Сілант’єва). У трьох поспіль показах казки свої яскраві танцювальні номери продемонстрували ЗХА «АнютА», «Надія», «Вікторія».

Неодмінним учасником усіх заходів ТО «Сузір’я зразкових» є ЗХА «Алегро» школи-інтернату. Під час концерту вихованці молодшої та середньої групи виступили з номером «Веселі цуценята», а старші виконали «Попурі танців народів Балкан». За високу результативність та творчий внесок у хореографічну відомість міста солістки ансамблю Діана Козир, Олександра Криворучко, Олександра Павлова, Анна Пінчук були нагороджені грамотами ТО «Сузір’я зразкових».

Підсумком роботи колективу впродовж навчального року стала нова постановка «Дубо-танець», у якій задіяно вихованців середньої та старшої груп. Прем'єра танцю сталася саме на VI звітному концерті. Неперевершена мить! Нескінченими оплесками глядачі і батьки вітали артистизм і технічність виконавців, творчий талант постановника Юрія Васильовича Мілентія, естетичний смак іміджмейкера та натхненника Наталії Володимирівни Мілентій, майстерність кравчині і костюмера Людмили Борисівни Кравченко. Для керівників ансамблю було великим щастям бачити визнання колег, щиру вдячність батьків і вихованців. Батьківський комітет привітав колектив з прем'єрою, подякував керівникам за талант, за прагнення не зупинятися на досягнутому, побажав підкорення нових вершин та пообіцяв і подальшу усіляку підтримку. Нехай буде так! Із святом, із прем'єрою танцю!

Переглядів: 39 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2018  »