Понеділок, 17.12.2018, 06:32

Головна » 2011 » Листопад » 14 » Фестиваль «Сузір’я мистецтв»
Фестиваль «Сузір’я мистецтв»

10 листопада 2011 р. в школі був проведений конкурс сучасної та народної української пісні за активної участі учнів всіх класів.
   Цікаво та піднесено відбувся вокальний конкурс для учнів 1-4 класів. Всі колективи підготували змістовний та різноманітний дитячий репертуар, маленькі артисти красиво вбралися (відповідно до репертуару), гарно та пластично рухалися в такт пісні, були активні, емоційні, веселі та енергійні.

Журі конкурсу визнало кращими за номінаціями таких виконавців:
«Кращий дитячий репертуар» - ансамблі 1Б, 1А кл.;
«Краща виконавська майстерність» - 4А кл.;
«Кращий дитячий вокал» - Діана Зайцева (3Б), Анна Кравченко (4Б), Альбіна Петюренко(3Б);
«Кращий вокальний колектив» - ансамблі 3Б та 3А кл.;
«Кращий соліст» - Жасмин Якубовська (2Б), Єгор Городніченко (2А), Крістіна Куженко (2А).

Вдало підібраний репертуар, акторська майстерність та чудове виконання пісенних творів зачарувало глядачів та журі під час перегляду конкурсної програми учнів 5-7 класів. Діти виконували пісні на патріотичну тематику, тому були вдягнені в національні костюми.
   Вихователі та класні керівники не стримували позитивних емоцій від перегляду пісенних номерів своїх вихованців. А пісню «Моя Україна» солістки Дарини Ніколаєвої (6Б) журі попросило виконати на «біс».

Кращими за номінаціями в середній ланці журі конкурсу визнало таких виконавців:
«Кращий вокальний колектив» - 5 кл.;
«Кращий соліст» - Дар'я Ніколаєва (6Б);
«Краща виконавська майстерність» - ансамбль 6А кл.;
«Кращий дитячий репертуар» - учні 7 кл.

Організатори відмітили й позитивну підготовку до конкурсу учнів 8-10 класів. Найпрофесійнішим журі визнало виконання учнями 8А кл. композиції «Намалюю Україну» (акомпаніатор О. Б. Івашкевич) і рекомендувало цей номер до участі у міському конкурсі «Степові джерела» у номінації «вокальні ансамблі».
   Глядачі були в захваті від виконання пісні «Квітка-душа» сестричками-дев'ятикласницями Анею та Юлею Ткаченками. Не залишив байдужими слухачів і виступ учениці 8Б кл. Тетяни Палюх, яка чудово виконала пісню «Музика». Прикро, що учні 11 кл. знехтували конкурсними вимогами і виконали піню «Гай, зелений гай» під фонограму «+».

Майстерність виконання конкурсних пісень, підготовлена класоводами та вихователями, була на високому професійному рівні.
   Журі конкурсу визнало кращими за номінаціями таких виконавців-старшокласників:
«Кращий вокальний колектив» - ансамбль 8А кл.;
«Краща виконавська майстерність» - Тетяна Палюх (8Б);
«Кращий дует» - Анна та Юлія Ткаченки (9 кл.), Аліна Кобилько та Інна Гончаренко (8Б);
«Краща народна пісня» - Анастасія Левченко та Руслана Похилко (10 кл.) з піснею «Чорнобривці».

Наказом директора школи за якісну підготовку учнів до конкурсу відмічено роботу класоводів, класних керівників та вихователів, учителя музики О. Б. Івашкевич, керівника вокального ансамблю «Даринка» Т. В. Гаврилової, педагога-організатора С. О. Стас та культорганізатора Ю. В. Мілентія. Дякуємо всім!
Переглядів: 405 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2011  »