Неділя, 21.01.2018, 05:47

Головна » 2011 » Вересень » 22 » «Фестиваль молодіжної книги на вулиці Дворцовій»
«Фестиваль молодіжної книги на вулиці Дворцовій»

20 вересня 2011 р. учні 8А класу (вихователь А. А. Іванова) стали учасниками ІV Фестивалю молодіжної книги – «Бібліотека – серце мого міста», який до Дня міста та Всеукраїнського дня бібліотек провела Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка.
   Фестиваль проходив просто неба на вулиці Леніна в кварталі від вул. Декабристів до вул. Калініна. В розкладених наметах учні побачили багато, за їх словами, захопливих речей. Наприклад, Наталку Прозоровську вразили електронні книжки, які вона побачила вперше у житті.

Програма фестивалю була насичена цікавими заходами: майстер-класи з килимарства, з виготовлення кераміки та оберегів, з виготовлення картин воском, із візажу, із керування лялькою-маріонеткою; книжкові вікторини, презентація видавництв і книжкових магазинів, фотоконкурс, бібліотечний квест - вулична гра та ще багато-багато чого цікавого для допитливих і творчих натур. Наші дівчатка брали уроки плетіння зі стрічок і під керівництвом майстринь виготовили прикраси, а хлопці захопилися випилюванням з глини фігурок звірів.
   Зацікавив наших учнів і майстер-клас з художнього читання, під час якого розповідачка через емоційну інтонацію передавала духовний стан героїв. Прослухані оповідання дали восьмикласникам приклади того, як слід вчинити в тій чи іншій життєвій ситуації. Також учні стали учасниками фотоконкурсу та сфотографувалися з мультяшними героями. Всі вони отримали море задоволення і позитивних вражень від побаченого.
   Вважаємо, що головна мета, яку поставили перед собою організатори книжкового свята, – популяризація української книги, залучення юнацтва та молоді до читання, реклама бібліотеки та її послуг серед підростаючого покоління – була досягнута.
Переглядів: 280 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2011  »