Вівторок, 19.06.2018, 03:46

Головна » 2018 » Червень » 4 » Фестивaль «Квiтучa крaїнa дитинствa»
Фестивaль «Квiтучa крaїнa дитинствa»

01 червня улюблене місце відпочинку юних городян Ковалівський парк перетворився на дитяче містечко, де на всіх відвідувачів чекала насичена і цікава програма, де кожний мав можливість знайти собі улюблену розвагу. Обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді влаштував туристьско-краєзнавчий фестиваль «Люби і знай свій рідний край». Для любителiв цiкавих вiзерункiв та iграшок ручної роботи у центрi парку розгорнули handmade-мiстечко. Демонстрували власні таланти вихованці закладів позашкільної освіти та центрів естетичного виховання. Не залишився осторонь ЦПВ «Оріон» школи-інтернату, директор О. Л. Балинська.

У святковій концертній програмі, яка не залишила байдужим жодного глядача, брали участь шкільні солісти Єлизавета Бондарєва з сестричкою Марійкою та Назар Лісов, вокальний ансамбль «Мрія», керівник К. І. Томко. Зразковий хореографічний ансамбль «Алегро» виступив з «Попурі танців народів Балкан», у якому сяяли талантами його солістки.

Гамірно і велелюдно було на майданчиках декоративного-ужиткового мистецтва, які пропонували виставки та різноманітні майстер-класи. Велика активність спостерігалася на локаціях Л. О. Пустільнікової та Л. І. Мандрик, які із допомогою студентки педуніверситету Валерії Захаревич проводили майстер-клас з боді-арту та розпису мехенді.

Справжній дитячий ажіотаж творився біля робочого місця В. М. Захаревич, адже кожна дівчинка з дитинства переконана: «Коса – дівоча краса». Навіть коли вщух гомін на усіх інших локаціях, біля Вікторії Миколаївни ще залишалися маленькі модниці із благанням «І мене заплетіть, будь-ласочка!». Дякуємо нашим учням і педагогам за їх такі різноманітні уміння, що допомогли підтримати святковий дитячий настрій!
Переглядів: 21 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2018  »