Субота, 21.10.2017, 15:01

Головна » 2017 » Вересень » 13 » Екскурсії містом
Екскурсії містом

Добре, коли навчальний рік починається з цікавих мандрівок. 08 вересня учні 3А класу з вихователем О. В. Мартиненко та членом батьківського комітету І. В. Аліксійчук відвідали музей КЛА НАУ. Дітям дуже сподобалось! Вони отримали інформацію про льотну академію, історію авіації, дізналися про «чорну скриню», побували в кабіні літака АН-24, приміряли шолом пілота. Кожен учень спробував запустити мотор моделі літака. Дякуємо директору музею за цікаву розповідь та чудові враження від побаченого.

Разом з класним керівником Л. В. Гаврилюк та вихователем О. В. Мартиненко 12 вересня діти завітали до майстерні «Веселі карамелі». Господарі закладу гостинно зустріли дітей, пригостили солодощами. Учні дізналися, як виготовляють карамельки ручної роботи, які натуральні барвники додаються, щоб цукерки були яскравими, та самі спробували із допомогою співробітників зробити цукерки. Усі були задоволені: і діти, і батьки, які отримали від своїх дітей солодкий подарунок. Дякуємо А. В. Гарбуз та батькам І. Крючковой за організацію цієї маленької подорожі та підвезення дітей до майстерні. Особлива подяка майстрам, які радо прийняли третьокласників. У дітей залишились яскраві враження!

Прогулянку передсвятковим містом 07 вересня здійснили учні 4Б класу разом з класоводом Н. Г. Геращенко та вихователем В. Ю. Дуднік. Вони розважилися біля фонтану, помилувалися інсталяцією «Парасолькове небо» на Дворцовій вулиці та зазирнули до будинку культури ім. Компанійця, де розташувалася пересувна виставка пухнастих кроликів. Діти насолодилися спілкуванням з кумедними тваринками, здивувалися різноманіттю їх порід та забарвлень, зацікавлено фотографували, аби вдома вразити побаченим своїх батьків.

Переглядів: 21 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2017  »