Вівторок, 20.11.2018, 09:03

Головна » 2015 » Листопад » 9 » Екскурсія до музею
Екскурсія до музею

6 листопада учні 4Б, вихователь Т. В. Кулікова та 2А, вихователь О. В. Яковлєва відвідали Кіровоградський обласний художній музей. Діти з цікавістю оглянули виставкові зали, в яких розгорнуто стаціонарні експозиції «Сакральне мистецтво», «Західноєвропейське та російське мистецтво ХVІІІ – початку ХХ століть», «Художники-земляки».

В експозиції музею представлено предмети декоративно-ужиткового мистецтва та голографічні картини із зображенням стародавніх скарбів України, частина з яких була знайдена у селі Глодоси Новоукраїнського району на Кіровоградщині. Зокрема, золоті та срібні прикраси, посуд, ключі, медалі, фігурки людей тощо.

Діти були у захваті від керамічних картин сучасних кіровоградських художників Фірсових. Саме 6 листопада відбулося відкриття їх виставки «Застиглі образи осені». Микола Іванович, Нелі Федорівна, Олександр та Сергій Фірсови є членами Національної спілки художників України.

На виставці представлено понад 60 керамічних творів родини: ліричні композиції, філософські роботи, роздуми про своє коріння, сюжетні композиції з долею щирого українського гумору. Близько 50 предметів, створених митцями, передано до фондового зібрання Кіровоградського обласного художнього музею і є його безцінною складовою.

Дітей здивувала і вразила картина самобутнього польського художника Войцеха Горація Коссака (1856-1942) «Кривава неділя у Петербурзі 9 січня 1905 року» - найбільша картина музею, представлена як панорама. Ця безцінна з історичної точки зору картина захоплює драматизмом, емоційною напругою, кількістю дійових осіб. Торік було проведено реставрацію картини фахівцями Національного науково-дослідного реставраційного центру України. і сьогодні цей твір – перлина колекції художнього музею.

Відвідувачі отримали величезне задоволення від спілкування з художнім мистецтвом. Дякуємо співробітникам музею за цікаві розповіді!
Переглядів: 292 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2015  »