Субота, 18.11.2017, 00:13

Головна » 2017 » Жовтень » 26 » Команда «Нічні кажани» - призер міського збору активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

5 жовтня у Кіровоградському обласному центрі туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді відбулися міські збори активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що має за мету виховання у молодого покоління українців відданості Батьківщині та українському народу, готовності обороняти рідну землю, бути фізично розвиненими та духовно багатими.

У змаганнях брали участь 17 команд загальноосвітніх навчальних закладів міста. Школа-інтернат, ліцей «Сокіл» була представлена трьома колективами. У церемонії відкриття зборів була задіяна прапороносна група у складі ліцеїстів ІІ взводу Аліни Гонтар, Ірини Мілецької, Анни Леонової, Олега Бондарева, Андрія Аксентьєва, Андрія Шумигая, командир Михайло Саленко.

Показовий виступ з військово-спортивного хортингу продемонстрували кадети IV взводу Андрій Чхеїдзе, Сергій Рихнюк, Володимир Кацан, Андрій Луньов, Богдан Жосан, Валентин Бєрніков, Віталій Кохан, Едуард Мирза, Андрій Осипенко, Станіслав Левченко та ліцеїст Ілля Олейніков. Під керівництвом О. В. Ковальчука кадети показали прийоми рукопашного бою та елементи військово-спортивної підготовки.

У основних змаганнях брала участь команда «Нічні кажани»: Богдан Босько, Данило Чумаченко, Дмитро Пивоварчук, Ростислав Куртанич, Андрій Ісаєв, Єлизавета Соловйова, старший джура Нікіта Мохур, ройовий Світлана Лукашова, керівники В. В. Андрійченко, О. П. Капчеля.
   Учасники гри демонстрували свої вміння, таланти і навички у п’яти видах змагань. «Впоряд» (конкурс строю та пісні) полягав у виконанні стройових прийомів, показі різноманітних елементів стройової підготовки в складі рою та виконанні маршової пісні. Вже кілька років у цій вправі кадети є кращими у місті.

Туристсько–спортивна смуга перешкод передбачала долання заболоченої місцевості по купинах, переправу через річку (яр) по колоді, паралельні мотузки, рух по–пластунськи через коридор з обмеженою висотою (підлаз), рух гусячим кроком. За виступ на цьому етапі команда «Нічні кажани» виборола ІІ місце.

У виконанні стрільб з пневматичної гвинтівки по мішені № 8 лежачи без упору з дистанції 10 метрів брали участь Нікіта Мохур та Андрій Ісаєв, суддя на етапі – Олег Павлович Капчеля. У цьому виді змагань всі команди продемонстрували високі результати.
   Вся команда брала участь грі «Відун», що проводився у вигляді вікторини з військової історії за періодами Київська Русь, козацька доба, ХХ століття, історія сучасної української армії. Конкурс «Візитка рою» - домашня заготовка рою полягав у демонстрації своє атрибутики: однострою (форменого одягу), прапору, гімну, кличу (девізу), ройового гасла (позивного).

Журі визнало доцільним перемогу у грі з правом представляти місто на обласному етапі змагань присудити команді НВО № 31. Призерами міського збору активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») стали команди НВО № 8 – ІІ місце та школи-інтернату – ІІІ місце. Усі команди-учасниці військово-патріотичної гри брали участь у марші на підтримку військових 14 жовтня.
   Також з нагоди Дня туризму в рамках змагань відбулося нагородження старшого вихователя В. В. Андрійченко грамотою управління освіти, науки, молоді та спорту КОДА за сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток туризму в навчальних закладах області. Вітаємо Валерія Володимировича!

Керівники команди В. В. Андрійченко, О. П. Капчеля, О. В. Ковальчук дякують всім кадетам і ліцеїстам – учасникам змагань за високий рівень підготовки, організації та дисципліни і особливо відзначають роботу Світлани Лукашової, Андрія Чхеїдзе, Анни Леонової. Вітаємо команду «Нічні кажани»!

Переглядів: 25 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2017  »