Вівторок, 20.11.2018, 08:33

Головна » 2011 » Червень » 2 » Дружня зустріч з міліціонерами
Дружня зустріч з міліціонерами

10 років тісно співпрацюють школа-інтернат і правоохоронці. Весь цей час співробітники УМВС України в Кіровоградській області активно допомагають педагогам у правовому та патріотичному вихованні учнів, а для школярів є добрими друзями, які ніколи не забувають привітати з великим чи маленьким святом, прийти в гості або запросити до себе.

От і вчора на території інтернату «висадився» справжній десант на чолі із заступником начальника УМВС в області Олександром Шепелєвим. Криміналісти, автоінспектори та співробітники відділу Державної служби охорони влаштували для учнів виставку зброї, спецзасобів та міліцейської автотехніки. Бійці спецпідрозділу «Беркут» влаштували показові виступи – продемонстрували прийоми рукопашного бою та змоделювали операцію по затриманню злочинців, які захопили автомобіль.
    Міліціонери пригостили школярів смачною «солдатською» кашею та морозивом. Скуштувати приготовлене колегами схотіли навіть працівники шкільної їдальні, які додали до обіду смачний і корисний у спеку напій з шипшини.

На закінчення свята відбувся товариський матч з футболу між збірними командами старшокласників школи-інтернату та правоохоронців. Тривалий час наші футболісти на рівних змагалися з більш старшими друзями, і тільки забитий наприкінці матчу пенальті зробив рахунок 2:3 не на нашу користь. Проте міліціонери великодушно вручили Кубок переможця винуватцям свята.
   Дякуємо шефам за постійну турботу, за підготовлені сюрпризи, теплу і дружню атмосферу свята!
Переглядів: 357 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2011  »