П`ятниця, 16.11.2018, 11:17

Головна » 2018 » Жовтень » 10 » Дорогою до серця видатного земляка
Дорогою до серця видатного земляка

Днями на Кіровоградщині працювала Х Міжнародна науково-практична конференція та XXV Всеукраїнські педагогічні читання «Творча спадщина Василя Сухомлинського у вітчизняному та міжнародному вимірах». 05 жовтня її учасники побували у селищі Павлиш, де навідалися до школи, яку 23 роки очолював Василь Олександрович Сухомлинський. Запрошення від одного з організаторів заходу - КОІППО імені Василя Сухомлинського в особі кандидата педагогічних наук, завідувача науково-методичної лабораторії виховної роботи та формування культури здоров’я Юлії Віталіївни Міцай - долучитися до програми відвідування отримав ЦПВ «Оріон». Як одному з переможців обласного конкурсу флористики центру було запропоновано представляти місто під час виставки квіткових композицій.

Працівники центру О. Л. Балинська, Л. О. Пустільнікова, П. С. Рaтушна разом із заступником директора школи з ВР Н. В. Мілентій розробили ескіз композиції, О. В. Іщенко виготовив для неї пінопластову основу, учні школи з власних клумб та ділянок доставили квіти… Велику допомогу надав батьківський комітет ЗХА «Алегро», зокрема родини Валерії Кім та Катерини Куделі. Спільними зусиллями школа була гідно представлена не тільки на обласному, а й міжнародному рівні, адже у заході брали участь науковці не лише України, зокрема академік Василь Григорович Кремень, а й Китайської Народної Республіки на чолі з керівником Китайської академії педагогічних досліджень Інь Чуань.
   У композиції «Квітка сонця», назва якої збігається з назвою твору В. О. Сухомлинського, було втілено ідею культу книги, що проростає з сонячної зернинки – насіння сонячника. Чудові квіти з власної ініціативи та з наміром відстояти честь навчального закладу майстерно виготовила пані Альона Кім. Ідеї, закладені у композицію та вдало втілені, знайшли розуміння та відгук у відвідувачів виставки, які із задоволенням фотографувалися на її фоні. Також свої тематичні роботи представили гуртки еколого-натуралістичного напряму Знам’янського, Бобринецького, Олександрійського, Петрівського, Новоукраїнського, Вільшанського, Олександрівського, Кіровоградського районів.

Педагоги школи-інтернату, ліцею «Сокіл» скористалися можливістю оглянути оновлену експозицію педагогічно-меморіального музею В. О. Сухомлинського, поспілкувалися з колишніми та теперішніми працівниками Павлиської загальноосвітньої школи, побували на різних локаціях, представлених її учнівським та педагогічним колективами: на Галявині казок, святі Квітів, святі Врожаю, фотовиставці «Миттєвості шкільного життя». Гостей вразила охайна, з любов'ю оздоблена територія закладу, гостинність та щирість павлишців, а ще зацікавила нова техніка майстрування – виготовлення скульптур з сухої трави та квітів з кукурудзяного лушпиння.

Переглядів: 12 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2018  »