Субота, 20.10.2018, 13:25

Головна » 2018 » Жовтень » 5 » До відома педагогів, учнів, батьків: шкільна бібліотека запрошує на просвітницькі заходи

З 01 жовтня у бібліотеці школи-інтернату, ліцею «Сокіл» в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Школа – наш дім, ми господарі в нім» тривають заходи з нагоди 100-річчя від дня народження В. О. Сухомлинського.
   В. О. Сухомлинський казав: «Школа – це вічне вогнище краси. У спогадах кожного вона зберігається як краса дитинства, краса світу, краса пізнання, краса благородного вчинку».
   Наша школа має свою історію з яскравими і самобутніми моментами, з героїчним літописом. Важливо знати цю історію і розуміти, що обличчя школи створює той, хто з неї вийшов, що кожний повинен залишити слід у своїй школі і тим самим примножити її красу.
   Бібліотекарі Т. О. Куженко та Н. П. Красножон запрошують учнів та їхніх батьків, педагогів та інших працівників до участі у заходах в рамках місячника:
   – екскурсії до музейної кімнати школи;
   – години спілкування;
   – уроки-роздуми про те, якою повинна бути справжня людина та який слід вона залишить на землі;
   – читання та обговорення оповідань з книг В. О. Сухомлинського «Квітка сонця», «Всі добрі люди – одна сім я»;
   – електронні презентації;
   – конкурси малюнків, письмових творів та ін.
   А матеріали книжкової виставки «Криниця людської мудрості В. О. Сухомлинського» стануть у нагоді учням, педагогам, вчителям-філологам.
   Першими на запрошення бібліотекарів відгукнулися другокласники. 2 жовтня з вихователем О. В. Яковлєвою вони завітали до шкільної книгарні на бібліотечний урок «Квітка сонця» – книга про любов до землі, праці, людей, природи...». За змістом прочитаних оповідань відбувся діалог, у якому учні висловлювали свої думки, міркування, робили висновки про дії та вчинки героїв. Бібліотека чекає на вас!
Переглядів: 16 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2018  »